Yardım | DNZGame

Yardım

DNZ Game pazar üzerinden aktif ilanlardan dilediğinizi bakiyenize para yüklemesi yaparak satın alabilirsiniz. Belirlenmiş kategoriler dışında pazar üzerinden satış yapılmamaktadır. Satış yapmak için ise, Pazar sekmesi üzerinden “İlan ekle” butonuna tıklayarak, DNZ Game’in belirlemiş olduğu kategorilerde satışını yapmak istediğiniz ürünü ilan olarak ekleyebilirsiniz. Pazarda listelenen ilanlar satıldığında ise satıcıya SMS ve mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Belirlenen teslimat saatleri arasında 1 saat içerisinde teslimat yapılmalıdır, aksi takdirde sipariş iptal edilerek alıcıya para iadesi gerçekleşir. 

İlan ile ilgili satıcıyla yorum üzerinden iletişime geçebilirsiniz. DNZ Game pazar üzerinden yapacağınız alışverişlerde, satıcıya SMS ve mail olarak bilgilendirmesi yapılmaktadır. Satıcıya ilettiğimiz teslimat bilgileri ile sizlere teslimatı gerçekleşecektir. Teslimatlar satıcının belirlemiş olduğu saat aralığında, 1 saat içerisinde yapılmalıdır. Aksi bir durum söz konusu ise lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

DNZ Game pazar üzerinden yapacağınız satışlar için komisyon oranı %1 olarak belirlenmiştir. Komisyon oranları her kategoride, belli kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz