Mobile Legends | DNZGame
Mobile Legends

Mobile Legends

Belirtilmemiş
Mobil Oyunlar,XBOX Oyunları Belirtilmemiş

Mobile Legends Hakkında

Mobile Legends: Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir mobil oyundur. 11 Temmuz 2016'da piyasaya çıkan MLBB İOS ve Android platformlarda oynanabilir.

Oynanış
Harita üzerinde beşer kişilerden oluşan 2 takım mücade etmektedir. Her iki takımında kendi üstlerinde bulunan kristali korumak ve rakibin kristalini yok etmeye çalışmaktadır.
Oyuncular her bir seçtiği kahramanla minyon ve orman yaratıklarını keserek altın biriktirir. Kazandıkları altınlar ile ekipman ve güçlendirmeler satın alarak rakiplerinin önüne geçerler.

Modlar

Klasik: Oyunda her takım kendi kahramanları ile birlikte karşı takımın üssünü yok etmeye çalıştığı ve oyun sonunda savaş puanı ile birlikte exp kazandığı oyun modudur.

Sıralı: Sadece 90 veya üstü kredi puanına sahip oyuncuların oynayabildiği bu modda her takım kendi kahramanına ekipman satın alarak kahramanlarını güçlendirir. Karşı takımın üssünü yok eden veya karşı takımı teslim olmasını sağlayan takım oyunu kazandırır. Her karşılaşma kazanıldığında oyuncular bir yıldız kazanır. Beş yıldız kazanan oyuncular bir üst lige geçer. Her kaybedilen karşılaşmada ise oyuncular bir yıldız kaybeder. Beş yıldız kaybeden oyuncu bir alt lige düşer.

Ligler
1. Savaşçı
2. Elit
3. Usta
4. Büyük Usta
5. Epik
6. Efsane
7. Mistik
8. Şanlı Mistik

Mobile Legends SIKÇA SORULAN SORULAR

Mobile Legends Etiketler

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz