Metin2 | DNZGame
Metin2

Metin2

GameForge
PC Oyunları MMORPG

Metin2 Hakkında

MMORPG oyunları arasında Türkiye’de oldukça büyük bir kitleye sahip Metin2 ilk olarak, 2005 yılının Mart ayında oyuncularla buluştu. MMO oyunlarının popülerliğinden yola çıkarak geliştirilen Metin2 seneler içinde birçok yenilik ve değişikliklerle hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

 

Her online oyunda olduğu gibi oyun içi ticaret Metin2’de de mevcut olup, iki tür oyun parası ile alışveriş yapılabilir. Oyunun marketi üzerinden yapılabilen alışverişler için metin2 ep uzun adıyla Ejder Parası sahibi olmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde karakterinizi geliştirmeye yarayan ya da gelişimini hızlandıran öğeleri Nesne Market üzerinden edinebilirsiniz.

 

Çok oyunculu bir oynanışa sahip olan Metin2’de, 5 farklı karakter bulunmaktadır. Her karakterin kendine özgü yetenekleri ve itemleri mevcuttur. Sizler seçtiğiniz karakteri geliştirmek, rakiplerinizden önde olmak adına Nesne Market üzerinden öğeler edinebilirsiniz. Metin2 ep market bünyesinde sabit geliştirme ya da gelişimi hızlandıran öğeler bulundurduğu gibi zaman zaman oyuna gelen etkinliklere özgü kostüm, geliştirme eşyası gibi ürünleri de alabilirsiniz.

 

Metin2 Ejder Parası nedir?

Metin2 EP uzun ismi ile ejder parası, oyunun marketi üzerinde dilediğiniz ürünü almaya yarayan oyunun para birimidir. Nesne market üzerinden yapılacak her alışveriş için karakterinizin bağlı olduğu hesaba metin 2 ep yüklemesi yapmış olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz ejder parası ile alım yaptığınız zaman ürünler karakterinizin nesne market deposuna aktarılır. Deponuza giriş yaparak almış olduğunuz ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Kimi geliştirme ürünleri ise bir sonraki girişinizde otomatik olarak hesaba tanımlanır.

 

Ejder parası yalnızca satın alım yapılarak edinilen oyun parasıdır. Karakter gelişimi için önem arz eden bazı nesne market ürünleri için kullanıcıların metin2 ucuz ep arayışları mevcuttur. Oyun içerisinden de edinebileceğiniz Ejder parası, DNZ Game üzerinden indirimli olarak satın alınabilir. Metin2 happy hour dönemlerinde kampanyada belirlenen miktar kadar fazla ep sahibi olabilirsiniz.

 

 

Metin2 EP fiyatları

Oyuna yeni başlayan ve bir an önce karakterini geliştirmek isteyen kullanıcıların mutlaka nesne market üzerinden bazı öğeleri hesabına eklemesi gerekmektedir. Satın alım yapılarak edinilebilen ejder parası için oyuncuların merak ettikleri arasında da öncelikli olarak metin 2 ep fiyatları geliyor. Fiyatlar indirim oranları ve kampanyalara göre değişiklik gösterse de, oyunun belirlemiş olduğu ejder parası miktarları ve fiyatları aşağıda yer alan şekildedir.

 

Metin2 30 EP
Metin2 60 EP
Metin2 180 EP
Metin2 450 EP
Metin2 1275 EP
Metin2 3000 EP


Gameforge hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak oyun içerisinden de edinebileceğiniz gibi, DNZ Game güvencesi ile indirimli olarak metin 2 ep satın al ve hemen hesabında aktif ederek Nesne Market üzerinde harcamaya başla.

MMORPG türü oyunlarından en popülerleri arasında yer alan Metin2, getirdiği birçok etkinliklerle de nesne market üzerine oynayışınızı kolaylaştıracak ve gelişiminizi hızlandıracak birçok ürün ekleyerek kullanıcı dostu olmayı hedefliyor. Hemen sitemiz üzerinden 7/24 otomatik teslim edilen metin 2 ep al ve hesabına yüklemesini tamamlayarak alışverişe başla!

Metin2 SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Metin2 EP alırsam ban yer miyim?

  Hayır. Sitemizden aldığınız tüm Metin2 Ejder Paraları yetkili satıcılardan temin edilmektedir, ban riski yoktur.

 • Metin2 EP Happy Hour Bonusları geçerli midir?

  Evet. Sitemizden alacağınız Metin2 Ejder Paraları Happy Hour zamanında bonusları ile birlikte hesabınıza yüklenecektir.

 • Metin2 Yang, İtem ve Bot satışı var mı?

  Hayır. Şu an için bu 3 kategorinin satışı bulunmamaktadır.

Metin2 Etiketler

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz