Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Yardım

DNZ Game pazar üzerinden yapacağınız satışlar için komisyon oranı %1 olarak belirlenmiştir. Komisyon oranları her kategoride, belli kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

İlan ile ilgili satıcıyla yorum üzerinden iletişime geçebilirsiniz. DNZ Game pazar üzerinden yapacağınız alışverişlerde, satıcıya SMS ve mail olarak bilgilendirmesi yapılmaktadır. Satıcıya ilettiğimiz teslimat bilgileri ile sizlere teslimatı gerçekleşecektir. Teslimatlar satıcının belirlemiş olduğu saat aralığında, 1 saat içerisinde yapılmalıdır. Aksi bir durum söz konusu ise lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Pazar üzerinden yapacağınız alışverişlerde bakiye yükleme işlemi sonrasında aktif ilanlardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Teslimat için satın alım sonrasında satıcıya SMS ve mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Satıcı belirlemiş olduğu teslimat saatleri arasında, 1 saat içerisinde size satın almış olduğunuz ürünü teslim edecektir. Etmemesi halinde sipariş iptal edilerek, DNZ Game bakiyenize para iadesi gerçekleşecektir. Teslimat sonrasında ise, para %5 kesinti ile anında satıcının hesabına tanımlanacaktır.


DNZ Game pazar üzerinden aktif ilanlardan dilediğinizi bakiyenize para yüklemesi yaparak satın alabilirsiniz. Belirlenmiş kategoriler dışında pazar üzerinden satış yapılmamaktadır. Satış yapmak için ise, Pazar sekmesi üzerinden “İlan ekle” butonuna tıklayarak, DNZ Game’in belirlemiş olduğu kategorilerde satışını yapmak istediğiniz ürünü ilan olarak ekleyebilirsiniz. Pazarda listelenen ilanlar satıldığında ise satıcıya SMS ve mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Belirlenen teslimat saatleri arasında 1 saat içerisinde teslimat yapılmalıdır, aksi takdirde sipariş iptal edilerek alıcıya para iadesi gerçekleşir. 


Lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz.

Lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz.

Lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz.

Satın almış olduğunuz ürün epin kodu ise, 7/24 otomatik olarak tarafınıza teslim edilecektir. Diğer ürünler için satıcı DNZ Game olarak gözüküyorsa siparişinizin ardından size teslimatı hemen gerçekleşecektir. Eğer satıcı başka bir üye olarak gözüküyorsa, belirttiği teslimat saatleri arasında sizlere ürünü teslim edecektir. Teslimat yapılmazsa lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.


Ürün aktivasyonları oyunlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Satın almış olduğunuz oyun sayfasında sol tarafta yer alan “Nasıl yüklenir?” kısmından aktivasyonu nasıl gerçekleştirebileceğiniz anlatılmıştır. Adımları takip ederek kod yüklemesini yapabilirsiniz.


Teslim edilen epin kodları tek kullanımlık olduğu için DNZ GAME a iadesi mümkün değildir. Daha fazla bilgi için lütfen kullanıcı sözleşmesini okuyunuz. 


CS:GO skin teslimat saatleri satıcıya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. DNZ Game skinlerini satın almış olduğunuzda, 7/24 en kısa sürede teslimatı yapılacaktır. Başka satıcıdan satın almanız halinde, satıcının belirtmiş olduğu teslimat saatleri aralığında 1 saat teslimat süresi bulunmaktadır. Teslimat yapılmazsa lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.


CS:GO skinleri envanterde gözükmeme sebebi trade ban süresinin dolmamasından veya steam hesabınızın trade banı olmasından kaynaklı olabilir. Skin envanterinize geçtikten 7 gün sonra trade edilebilir hale geldiğinden, bu süre dolmadan satışını gerçekleştiremezsiniz. Hesabınızın ban kontrolünü steam hesabınıza bakarak sağlayabilirsiniz. Sorunun bunlardan kaynaklı olmadığını düşünüyorsanız lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Satın almak istediğiniz skinin ilan sayfasında satın al butonuna tıklayınız. Açılacak sayfada trade url’inizi girdikten sonra işlemi tamamlayınız. Teslimat için Steam hesabınıza gelecek trade’i bekleyiniz.


CS:GO skin satışını iki türlü gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitemize ilan ekleyerek satışını kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi, Bize Sat kısmından anında DNZ Game’e satarak nakite çevirebilirsiniz. Skin satış adımları hakkında, CS:GO İlan Ekle ve Bize Sat sayfalarımızı ziyaret ederek detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz.


Satmak istediğiniz item veya ringinizi sitemize ilan ekleyiniz. Satın alındığında size bilgi verip yönlendirme yapacağız. Satın almak istediğiniz item veya ringinizi ilandan sipariş verebilirsiniz. Teslimat için size bilgi vereceğiz.

Pazar işlemlerinde alım veya satım yaptığınızda Trade aşamasında KSC almanız gerekmektedir. KSC, eksi(-) veya Prt Sc tuşu ile alınmaktadır.

Satın al işlemini tamamladıktan sonra size belirtilen karakterden oyun içerisinde belirtilen noktada trade atma işlemi gerçekleşir.Bize sat işleminde ise teslim edeceğiniz karakterinizle size belirttiğimiz noktada belirtilen karaktere trade atma işlemini gerçekleştirirsiniz. 20 adet ve üzeri GB alış ve satış işlemlerinde teslim karakterleri birden fazla olacaktır. Bu durumda canlı destekle iletişim halinde olmalısınız.

Gold Bar sayfasından kaç adet alacaksanız belirleyiniz ve siparişinizi veriniz. Size iletilecek olan teslimat noktasına gidiniz ve belirlenen karakterimizin size trade atmasını bekleyiniz. İşlemler boyunca canlı destek dışında iletişim kurmayınız.

Hesabım butonunun ‘Bakiyeler ve Ödemeler’ bölümündeki ‘Mali Hareketler’ kısmını tıklayınız. Mali hareketler sayfasında bakiye ile ilgili tüm işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. 

Lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz.

Eklemek istediğiniz tutar ve ödeme yöntemi olan havale/eft seçimini yapıldıktan sonra ‘Ödeme Bildir’ butonunu tıklamalısınız. Açılan sayfaya bilgilerinizi eksiksiz girmeli ve bildir butonuna tıklamalısınız. Ödeme bildiriminizin kontrolü sağlanıp en kısada tamamlanır.

7/24 ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yaparken açıklama kısmına adınızı ve soyadınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Hesabım butonunda Bakiyeler ve Ödemeler kısmına geliniz. Açılan pencerede ‘Para Yükle’ kısmını tıklayınız. Veya ana sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Bakiye Yükle’ butonuna tıklayarak kısayolu kullanabilirsiniz. Bakiyenize eklemek istediğiniz tutarı seçiniz. Ardından ödeme yöntemini seçip ‘Bakiye Yükle’ butonunu tıklayınız.

Sitemize giriş yaptıktan sonra adınız ve soyadınız olan butonu tıklayınız veya hesabım butonunu tıkladığınızda açılan ‘Hesap Bilgilerim ve Ayarlar’ bölümünü tıklayınız . Hesap bilgilerim sayfasında istenilen bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Kayıt ol kısmında girmiş olduğunuz mail adresinizi yanlış yazdıysanız aktivasyon kodu gelmez. Mail adresi doğru olduğu halde aktivasyon kodunu göremiyorsanız lütfen mailde spam bölümünü kontrol ediniz.

Evet. Üye ol sayfasında belirtilen sosyal medya platformları ile üyeliğinizi tamamlayıp giriş yapabilirsiniz.

Hayır yapılamaz. Sitemizde alışveriş yapabilmek için üyeliğinizi tamamlamış ve telefon numaranızı doğrulatmış olmanız gerekmektedir.

DNZ Game sayfasında ‘üye ol’ butonu tıkladıktan sonra açılan ‘kayıt ol’ sayfasına bilgiler girilir. Mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda üyeliğiniz aktive edilmiş olur. Aktive işlemi tamamlandıktan sonra DNZ Game sayfasında ‘Giriş yap’ kısmından mail adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girmelisiniz. Son aşama olarak mail adresinize gelen onay kodunu girdiğinizde üyelik ve giriş tamamlanmış olur.