Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Twitch Abonelik Nasıl Aktif Edilir?

DİKKAT: Twitch abonelikleri kod olarak teslim edilememektedir. Sizlere DNZGameOfficial kanalından hediye olarak iletilmektedir.

Bunu dikkate alarak sipariş vermeniz önemle rica olunur.

Siparişinizin ardından canlı destek üzerinden abone olmak istediğiniz yayıncının twitch linkini ve abone olacak kişinin twitch nickini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz yayıncıya, nickini ilettiğiniz kullanıcının aboneliği anında hediye edilecektir.

Twitch 1 Aylık Abonelik

Siparişiniz sonrasında Twitch nickinizi ve Yayıncı linkini canlı destekten bildirin.
Hediye olarak teslim edilir.

%18

indirim

14,00₺ 11,50₺
- + Adet
Satın al

Twitch, Amazon’nun kullanıcılara sunduğu bünyesinde milyonlarca üyeyi barındıran bir yayın platformudur. Yayıncıların oyun, sohbet, etkinlik ve birçok içeriği canlı olarak takipçileri ile paylaşmasına olanak sağlamaktadır.

Daha çok oyuncu kitleyi bünyesinde barındıran canlı yayın platformu olan twitch her geçen gün yeni kullanıcı ve yayıncı kazanmaya devam ediyor. Anlık olarak yayıncı ile iletişime geçebildiğiniz chat ile interaktif bir deneyimi sizlere sunuyor. Takipçisi olduğunuz yayıncıyı desteklemek isterseniz de dilerseniz abone olabilir, dilerseniz de dilediğiniz miktarlarda donate atarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Twitch’te Abone Olmak


Twitch üzerinden izlediğiniz, severek takip ettiğiniz yayıncılara destek olmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan biri ise twitch abone olma seçeneğidir. Twitch’te takip ettiğiniz yayıncıya belli bir ücret karşılığında abone olabilir, beraberinde abone olmuş olduğunuz yayıncının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Abone olduktan sonra yayıncıya özel emoteları kullanabilir, yayıncının belirlemiş olduğu abonelik rozetini onun chattinde kazanabilir, beraberinde başka olanaklar sunuyorsa bundan faydalanabilirsiniz.

Twitch Abonelik Ücreti


Geçtiğimiz senelerde yayıncılara abone olmak dolar bazlı olduğundan oldukça maliyetli olabiliyorken, Twitch Türkiye’ye özel fiyatlandırma getirdi. Haziran 2022 tarihinde güncel twitch abonelik ücreti yalnızca 9,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

Twitch üzerinden kendi hesabınızla yayıncıya abone olabildiğiniz gibi dilerseniz chatte olan diğer kullanıcılara hediye de edebilirsiniz. Twitch abonelik fiyatları üç farklı kademe olarak belirlenmiştir. Bu kademelere göre de fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

  • Kademe 1 Abonelik - 9,90 TL
  • Kademe 2 Abonelik - 19,99 TL
  • Kademe 3 Abonelik - 49,99 TL

Bu fiyatlandırmalar Twitch üzerinden kanala abone olmanız halinde geçerlidir. Twitch’in belirlediği fiyatlar günümüze göre anlık değişiklik gösterebilmektedir.

Twitch üzerinden abone olmanızın yanında, dilerseniz güvenilir siteler üzerinden twitch abonelik satın al yolunu tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz abonelikler 7/24 sizlere hediye olarak teslim edilmektedir. Satın alım sonrasında nickiniz ve abone olmak istediğiniz kanal linkini canlı destek üzerinden bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

Twitch Donate


Sevdiğiniz yayıncıyı desteklemenin bir diğer yollarından biri ise donate atmak, bir diğer adı ile bağış atmak olarak belirtilebilir. Destek olmak istediğiniz yayıncıya twitch donate sayfamızdan dilediğiniz miktarda bağış göndermeniz mümkündür.


Logo kullanan tüm yayıncılarımıza kesintisiz olarak siz kullanıcıların göndermiş olduğu miktarlar iletilecektir.