Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Rise Online Item

Son Eklenen Rise Online Item İlanları

SUNUCU SEÇ

FİYAT ARALIĞI

KARAKTER TÜRÜ SEÇ

ITEM TÜRÜ SEÇ

Artı kaç?

Set

MMO oyuncularının yeni gözdesi Rise Online, çıkışı ile oyuncular tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Karakterinizi geliştirme ve diğer oyuncuların önüne geçme hedefi taşıdığınız oyunda, bunu etkileyen birçok faktör bulunmaktadır.

Karakter geliştirme odaklı oyunda karakterinizi hızlı geliştirmek için ihtiyacınız olan en önemli etkenlerden olan ekipmanlar yeni bir oyunda elde edilmesi zor ve uğraştırıcı olabilir. Zırh, silah ve diğer tüm itemleri kendiniz elde edebileceğiniz gibi satın alma yoluna da gidebilirsiniz.

Rise Online İtem Alım Satım


Karakterinizin sahip olduğu seviye ve ihtiyacınız olan özelliklerde rise online item satın alma ya da satışını yapma yolunu tercih etmeniz halinde, oyun içinde pazar aracılığı ile yapabildiğiniz gibi güvenilir oyun alışveriş sitelerini de tercih edebilirsiniz.

Aradığınız itemi kolaylıkla bulabileceğiniz Rise Online İtem sayfamızı ziyaret ederek, aktif olarak satışı yapılan itemleri görüntüleyebilirsiniz. Satışı yapılan rise online item listesi, item sayfasında dilediğiniz gibi filtreleyerek ve fiyat aralığı belirleyerek inceleyebilirsiniz.

DNZGame üzerinden Rise Online World item satın alabildiğiniz gibi satışını da yapmanız mümkündür. Rise online item satış sitesi olarak tercih edebileceğiniz sitemizde, kolaylıkla satmak istediğiniz item özelliklerini seçtikten sonra ilan olarak ekleyebilir, listelenen itemi kullanıcılarımıza bizim aracılığımızla hemen satabilirsiniz.

7/24 sizlere hizmet verdiğimiz sitemizde, güvenli alışveriş ve yüksek memnuniyet hizmeti sunmak özelliklerimizdendir. Rise Online item dışında, oyuna dair tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.