Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Knight Online Item

SUNUCU SEÇ

FİYAT ARALIĞI

KARAKTER TÜRÜ SEÇ

Dual mi? Tek mi?

Artı kaç?

Unique

Reverse

Set

2004 yılından bu yana en çok oynanan MMORPG oyunlarından olan Knight Online, milyonlarca oyuncuyu bünyesinde barındırıyor. Karakter geliştirme her bu türde oyunda olduğu gibi Knight Online’da da büyük önem taşıyor. Karakter gelişiminde önemli rol oynayan öncelik ise knight online item olarak söylenebilir.


Karakter geliştirmek için öncelikli olan itemler, farm ile elde edilebildiği gibi ticaret yaparak da edinilebilir. Knight online item alış satış yaparak dilediğiniz itemi edinebileceğiniz gibi var olan itemlerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Knight Online, item alışverişlerinizi oynadığınız karakterlerin sınıfları ve oynadığınız server önem arz etmektedir.


Knight Online İtem Satın Alma


Knight Online’da karakterinizi geliştirerek, rakiplerinizin önüne geçebilmek için item alma yolunu tercih edebilirsiniz. Knight online item satın alma işlemlerinizi oyun içerisinden yapabileceğiniz gibi, siteler üzerinden var olan ilanları inceleyerek ihtiyacınız olan itemi satın alabilirsiniz.


Pazar alanında güvenli görmediğiniz alışverişlerinizi, knight online item satan siteler aracılığını tercih ederek yapabilirsiniz. DNZ Game üzerinden yapacağınız item alışverişlerinizde ürün çeşitliliği, güvenilir pazarcılar ve müşteri memnuniyeti gibi faktörler ile daha kolay aracılık hizmetini sizler için sunmaktadır. Alışverişlerinizde paranız DNZ Game güvencesi altında olup, geniş knight online item pazarı ile sizlere hizmet vermektedir.


Knight Online İtem Satışı Yapma


Knight Online item satın alabileceğiniz gibi item alım satım yapmanız da mümkündür. Knight online item satış yapmanız için size güvenli bir aracılık hizmeti sunmaktayız. Elden çıkarmak istediğiniz ya da para kazanmak istediğiniz zaman sitemize kolayca ilan ekleyerek itemlerinizi anında satabilirsiniz. İlanlarınızı Knight online item sayfamızda listeleyerek kullanıcıların ihtiyacına göre kolaylıkla ulaşmasına imkan sağlar.


Knight online item satma işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmak ve düşük komisyon oranları ile item satış imkanı sunan aracılık sitelerinden, sitemizi tercih edebilirsiniz. Her serverda, oynadığınız karakterler için uygun fiyatlara, güvenilir pazarcıların da arasında bulunduğu geniş item pazarından alım ve satım yapmanıza olanak sağlıyor.Knight Online İtem Fiyatları


Knight Online item alım ve satım işlemlerinde güvenli alışverişin yanında, uygun fiyatlar da aranan kriterlerden biri olarak biliniyor. DNZ Game çeşitliliğin yanında diğer sitelere kıyasla daha uygun knight online item fiyatları ile hizmet sunuyor. Düşük komisyon oranları ile satış imkanı sunan sitemizde güvenilir pazarcılardan item alabilirsiniz.


Knight online item fiyat listesi anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alacağınız item server, karakter ve item özelliklerine göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Pazarcıların daima güncel tuttuğu item pazarından en ucuz fiyatlara item satın alabilir, düşük komisyon oranları ile item satarak para kazanabilirsiniz. Knight Online item sayfasından listeleyebileceğiniz bazı popüler itemler;


 • Raptor
 • Shard
 • Wirinom
 • String of skulls
 • Eagle eyePopüler itemleri de listeleyebileceğiniz Knight Online item sayfamızdan, ucuz fiyatlara ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile dilediğiniz özellikleri filtreleyerek anında knight online item al ya da itemlerinizi düşün komisyonlara satışını yaparak para kazanmaya başla.


Knight Online Warrior İtemleri


Knight Online karakter sınıfları arasında en popüler olanı Warrior diyebiliriz. Çok talep gören bir sınıf olduğundan item çeşitliliği ve fiyatları da diğerlerine kıyasla değişken olması normaldir. Knight online warrior item çeşitliliğini DNZ Game’de listeleyebilirsiniz. Sitemizde Knight online itemlerini bulabileceğiniz karakter sınıfları ise şu şekildedir;


 • Warrior
 • Rogue
 • Mage
 • Priest
 • Kurian


DNZ Game sitesinden satın alabileceğiniz knight online warrior itemleri ve diğer tüm karakterlerin itemleri güvenli alışveriş ortamı ile teslim edilmektedir. Tüm serverlarda, anlaşmalı pazarcıların da arasında bulunduğu ilan havuzundan hemen bakiye yüklemesi yaparak satın alabilirsiniz.Knight Online Destan İtem Satışı


DNZ Game bünyesinde, Knight online item satış sayfasında birçok karaktere göre Sirius, Vega, Altar, Olympia, Ares, Diez, Gordion, Destan ve Rosetta serverlarında item bulmanız mümkündür. Bu serverlar arasında popüler sayılabilecek Destan serverı da yer almaktadır. Knight online destan item kullanıcılar tarafından fazlasıyla talep gören ve hızlı alışverişin olduğu serverlardan yalnızca biridir. 


İtem satışı sayfamızdan filtreleyerek sitemizde güvenilir pazarcıların da yer aldığı ilan kısmından tüm knight online destan satılık item seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Her bütçe ve özellikte karakterinize uygun itemler, satıcının belirtmiş olduğu saatlerden hemen teslim edilir. İtem teslimatı gerçekleşene kadar paranız, DNZ Game güvencesi altındadır.


Her çeşit, karakter sınıfı, özellik ve nadirlik durumlarına göre knight online destan item fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Düşük komisyonlara satışını da yapabileceğiniz itemlerden para da kazanmanız mümkündür.


Knight Online Olympia İtem Satışı


Yine eski serverlardan popüler item pazarının mevcut olduğu bir diğer server ise Olympia’dır. DNZ Game üzerinden knight online olympia item pazarını görüntüleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş için tercih edebileceğiniz sitelerden DNZ Game, öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Diğer sitelere kıyasla daha uygun knight online olympia item fiyatları sizi bekliyor. İhtiyacınız ve isteğinize göre ilan sayfamız üzerinden gerekli filtrelemeleri yaparak hemen satın alabilirsiniz.


Knight Online İtem Alış Satış


Knight Online item pazarı hareketli ve daima güncel kalan nadir MMO oyunlarından birisidir. Karakter gelişiminin büyük önem taşıdığı bu tarz oyunlarda itemler, karakteriniz ile oynayışınızı en üst kaliteye çıkarmakta büyük etkendir. Karakterinizin sahip olduğu seviyeye göre değişiklik gösterebilecek item seçimleri, oynayış tarzınıza bağlı olarakta sahip olacak özellikleri önemlidir.


İtem alışverişini oyun içerisinde pazarlar aracılığı ile yapabildiğiniz gibi, güvenilir siteler üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Knight online altar item gibi tüm serverlarda itemler bulabileceğiniz DNZ Game’de sizlere bu aracılık hizmetini sunmaktadır. Oyun içerisinde yapacağınız ticaretlerden farklı olarak, sitemiz üzerinden yapacağınız itemlerde teslimat gerçekleşene kadar paranız güvence altında olacaktır.


İtem alımı gerçekleştirebilmenizin yanında satışını da sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu bırakacağınız ya da oyunda emeklerinizi paraya dönüştürme işlemlerinizi sitemizden yapabilirsiniz. Knight online vega item ve hangi serverda oynarsanız oynayın, item özelliklerini girerek belirlediğiniz fiyata göre ilan sayfasında anında listelenir.


Knight Online İtem Fiyat Belirleme


Knight online item satışları ile ilgili kullanıcıların genellikle en merak ettiği item fiyatı belirleme neye göre yapılır? İtem kaç para eder? gibi sorular olabilir. İtem fiyatlatlandırmaları server durumları, item nadirlikleri ve karaktere göre değişiklik gösterebilmektedir. İtemler için belirli bir fiyatlar bulunmamaktadır. Anlık olarak değişebilecek item fiyatlarında, sitemiz üzerinden filtrelemeler yaparak fikir edinebilirsiniz. Örneğin knight online sirius item fiyatları ilan sayfasından benzer itemlere göz atılarak belirlenebilir.


Knight online item sayfasında satışını yapmak istediğiniz itemi aratarak yakın fiyatlandırmalar yapmanız mümkündür. Başka bir yöntem olarak ise oyun içerisinde pazar ilanları inceleyerek belirlenebilir. Knight online ares item fiyatları server içerisinde kurulan pazarlar arasında arama yaparak yine satışını yapmak istediğiniz itemin kaç GB değerinde satıldığını görüntüleyebilir, yine Knight Online güncel GB fiyatlarına göre fiyat belirleyebilirsiniz.


Knight Online İtem Satın Al


Knight Online item alışverişlerinizi güvenli yapabilmeniz için DNZ Game 7/24 hizmetinizde olacaktır. Ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ve güvenli alışverişin öncelikli olduğu sitemizde kolaylıkla ödeme yapabilir, hemen istediğiniz item ya da diğer oyun ürünlerini alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kolaylıkla ödeme yapabileceğiniz bazı ödeme yöntemleri ise şu şekilde listelenebilir;


 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • Havale
 • EFT
 • İninal


Dilediğiniz ödeme şeklini kullanarak, anında bakiye yüklemesi yaparak alışverişe başlayabilirsiniz. Knight Online item dışında, yine Knight online’a dair birçok ürünü sitemizde bulabileceğiniz gibi diğer tüm oyunlar için de alışveriş yapabilirsiniz. Sizin de oyundan tanıyabileceğiniz birçok anlaşmalı pazarcıları da arasında bulunduğu geniş DNZ Game item pazarı üzerinden şimdi knight online item satın al ve hemen teslim edilsin. Rakiplerinin önüne geçmene yardımcı olacak itemler ile oyunda düşmanlarına korku sal. İtemi elden çıkarmak istediğinde ise anında ilana koyarak satışını yapabilir, para kazanabilirsin.