Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Knight Online Goldbar

Knight Online Goldabar

Knight Online GB Nasıl Satın Alabilirim?

Server ve miktar belirlenip satın al butonuna tıklanır.

Açılan sayfaya karakter isminizi doğru şekilde girip sözleşmeyi onaylayınız.

Sipariş tamamlandıktan sonra teslimat için buluşma yapılacak karakterin ismi iletilecektir.

Size uygun server için belirtilen teslimat noktasında bekleyiniz.

Satın almış olduğunuz GB teslimatı trade ile yapılmaktadır, lütfen pazar kurmadan bekleyiniz.

Yapılan bütün işlemleri, güvenlik açısından canlı destek üzerinden irtibata geçerek gerçekleştiriniz.

Oyun içerisinde, DNZ Game sitesinin belirttiği karakter dışında size trade atan veya mesaj atarak dolandırmaya çalışan kişiler olabilir, bu kişilere itibar etmeyiniz.Knight Online GB Nasıl Satabilirim?

Server ve miktar belirleyip bize sat butonuna tıklayınız.

Açılan sayfaya karakter isminizi doğru şekilde girip sözleşmeyi onaylayınız.

Sipariş tamamlandıktan sonra teslimat için buluşma yapılacak karakterin ismi iletilecektir.

Size uygun server için belirtilen teslimat noktasında bekleyiniz.

Satmış olduğunuz GB teslimatı trade ile yapılmaktadır, lütfen pazar kurmadan bekleyiniz.

Teslimat tamamlandıktan sonra bakiyeniz DNZ Game hesabınıza tanımlanacaktır.

Yapılan bütün işlemleri, güvenlik açısından canlı destek üzerinden irtibata geçerek gerçekleştiriniz.

Oyun içerisinde, DNZ Game sitesinin belirttiği karakter dışında size trade atan veya mesaj atarak dolandırmaya çalışan kişiler olabilir, bu kişilere itibar etmeyiniz.

Knight Online Zero GB

Stok miktarını sorunuz.

5. Server Folk Banka Camp 1
400,00₺
Miktar
Satın al 300,00TL denBize Sat

Knight Online Pandora GB

Stok miktarını sorunuz.

5. Server Folk Banka Camp 1
320,00₺
Miktar
Satın al 230,00TL denBize Sat

Knight Online Agartha GB

Stok miktarını sorunuz.

5. Server Folk Banka Camp 1
330,00₺
Miktar
Satın al 250,00TL denBize Sat

Knight Online Felis GB

Stok miktarını sorunuz.

5. Server Folk Banka Camp 1
320,00₺
Miktar
Satın al 250,00TL denBize Sat

Knight Online Destan GB

Stok miktarını sorunuz.

D3 Folk Village | En az 20 M
220,00₺
Miktar
Satın al 202,00TL denBize Sat

Knight Online Oreads GB

Stok miktarını sorunuz.

Açılış Tarihi 9 Mart
230,00₺
Miktar
150,00TL denBize Sat

Knight Online Dryads GB

Stok miktarını sorunuz.

3. Server Folk Banka
160,00₺
Miktar
130,00TL denBize Sat

Knight Online Minark GB

Stok miktarını sorunuz.

2. Server Folk Banka
179,00₺
Miktar
130,00TL denBize Sat
Server 400 Cash 800 Cash 1200 Cash 1600 Cash 2000 Cash 2400 Cash 3200 Cash
ZERO 0.4 0.7 1 1.20 1.5 1.8 2.4
PANDORA 0.4 0.8 1.2 1.6 2 2.4 3.2
AGARTHA 0.4 0.8 1.1 1.5 1.8 2.2 2.9
FELIS 0.4 0.8 1.1 1.5 1.8 2.2 2.9
DESTAN 0.5 0.9 1.4 1.8 2.3 2.7 3.6
OREADS 0.7 1.20 1.8 2.4 3 3.6 4.8
DRYADS 0.7 1.4 2.1 2.8 3.5 4.2 5.6
MINARK 0.7 1.4 2.1 2.8 3.5 4.2 5.6
Server Bronze Premium Gold Premium Platinum Premium DC Premium EXP Premium War Premium Switch Premium
ZERO 0.6 1.5 2.1 1.8 2.1 2.1 2.7
PANDORA 0.8 2 2.8 2.4 2.8 2.8 3.6
AGARTHA 0.7 1.8 2.6 2.2 2.6 2.6 3.3
FELIS 0.7 1.8 2.6 2.2 2.6 2.6 3.3
DESTAN 0.8 2.3 3.10 2.7 3.10 3.10 4
OREADS 1.1 3 4.2 3.6 4.2 4.2 5.4
DRYADS 1.3 3.5 4.9 4.2 4.9 4.9 6.3
MINARK 1.3 3.5 4.9 4.2 4.9 4.9 6.3

Knight online, Türkiye’de oynanan en popüler MMORPG oyunlarından biri olup, milyonlarca oyuncuya sahiptir. Zaman içerisinde birçok yenilik ve değişikliğe uğramış Knight, hala yeni oyunculara ev sahipliği yapsa da, yıllardır oyunu oynayan oyunculara da sahiptir. Knight online, mmorpg türündeki diğer oyunlar gibi karakter geliştirme ve level atlamaya dayalı oyunlardan birisidir. Karakterinizi geliştirmek için oyun içerisinde en çok duyacağınız knight online gb yani uzun adıyla Gold Bar’a ihtiyacınız vardır.


Her oyunun kendi oyununa ait para birimleri bulunmaktadır. Bu oyun içi para ile pazardan alışveriş veya kullanıcılar arası ticaret yaparken kullanılır. Oyun içerisinde yapacağınız İtem ve Ring ticaretleri için knight online gold bar sahibi olmanız gerekmektedir. Bunlar gibi birçok durumda oyun içerisinde ihtiyacınız olan oyun parasını, etkinlikler, ticaret veya kasarak elde edebileceğiniz gibi siteler üzerinden knight online gb alma yolunu da tercih edebilirsiniz.


Knight Online Gold Bar Nedir?


Knight Online, Türkiye çıkış yılı olan 2004 yılından, yani USKO olarak bilinen serverlar hayata geçtiğinden bu yana en popüler MMORPG oyunlar arasında yerini alıyor. Türü gereği çok fazla emek isteyen Knight, karakter gelişimi, seviye atlama gibi faktörler öne çıkıyor.


Knight online, bir noktada rekabete dayalı bir oyunlar arasına da girebilir. Karakterinizi geliştirmek, yüksek levele sahip olmak ve karaktere uygun güçlü item satın almak oyuncular için önemlidir. Bu itemlere sahip olmak için karakteriniz ile çok zaman harcayabilir ya da hali hazırda pazarda satılan itemleri oyunun para birimi Gold Bar ile alabilirsiniz. Knight Online 1 GB, 100.000.000 coins yani 100 M oyun parasına eşit olarak ifade edilebilir.


Knight Online GB, uzun ve fazlasıyla uğraş gerektiren farm, etkinlik gibi yöntemlerle elde edilebilir ya da siteler üzerinden zamandan ve emeğinizden tasarruf ederek ihtiyacınız olan serverdan, ihtiyacınız olan miktar kadar satın alınabilir. GB satın alınabildiği gibi sitelere satışı yapılarak da para kazanılabilir. Knight online gb alış satış yaparak, oyunda istediğiniz konuma kolaylıkla gelebilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alışveriş yapmak için siteler oldukça iyi bir aracı konumundadır.


Knight Online GB Fiyatları


Oyun içerisinde kullanmak üzere gold bar kasmak oyunların vaktini çokça alacağından satın almayı tercih edebilirler. Bu durumda kullanıcıların merak ettiği en önemli kriter knight online gb fiyatları olabiliyor. Her serverda, anlık olarak değişiklik gösterebilen gold bar fiyatları sabit değildir. Server hareketliliği, server kullanıcı sayısı, stok durumu gibi faktörler gb fiyatlarına etki edebilir. GB alabileceğiniz serverlar ise aşağıda listelediğimiz şekildedir;


 • Knight Online Sirius GB
 • Knight Online Vega GB
 • Knight Online Altar GB
 • Knight Online Destan GB
 • Knight Online Olympia GB
 • Knight Online Ares GB
 • Knight Online Diez GB
 • Knight Online Gordion GB
 • Knight Online Rosetta GB


Tüm bu serverlar USKO serverları olup, en uygun fiyatlara sitemiz üzerinden GB alabilirsiniz. Knight online gb satın alma dışında, sahip olmuş olduğunuz GB’leri yüksek fiyatlara bize satarak para kazanabilir. SteamKO oyuncusu iseniz pazar kısmından satmak istediğiniz miktar ve fiyatı belirleyerek ilan ekleyebilir, kolaylıkla satışını yapabilirsiniz. SteamKO serverları ise aşağıda listelenmiştir;


 • Knight Online Cypher GB
 • Knight Online Hellsgarem GB
 • Knight Online Pathos GB


7/24 Teslimat imkanı ve daima siz kullanıcılarımız için en uygun fiyatlar ile DNZ Game daima Knight online oyuncuları için hizmetinizde olacak.


Knight Online Gb Alım Satım Nasıl Yapılır?


Knight online, ticaretin yoğunlukta olduğu ve güncellemeler ile daima yenilenerek karakter geliştirmenin öneminin artığı oyunlardan en popüleridir. Hızlı ticaretlerin var olması ve gelişme hırsı ile işlerin hızlı ilerlemesini istemenize yol açmaktadır. Bu durumda knight online gb al tercihinizle zamanınızdan tasarruf ederek, dilediğiniz karakteri oluşturmayı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz itemleri oyun içi pazardan edinebilir, hızlıca oyunda gelişebilirsiniz.


Bunun yanında oyuna vaktini harcamış, karakterini geliştirerek farm yapan oyuncuların sıklıkla sorduğu soru ise knight online gb satarak para kazanma olabiliyor. Knight Online Gold bar satışınızı anında sitemiz üzerinde gerçekleştirerek, anında paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Her serverda en yüksek fiyatlara GB satış işlemi gerçekleştirerek, kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Bunun yanında SteamKO serverlarında satış yapmak istediğiniz de ise, pazar alanında ilan oluşturarak da satış gerçekleştirebilirsiniz. 


DNZ Game üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz knight online gb alım satım işlemleriniz, 7 gün 24 saat yapılabilecek, yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun için ise destek ekibimiz daima sizlere yardımcı olmak için burada olacaktır.


Knight Online GB Siteleri


Knight online oyun içerisinde gb alış ve satış gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir platformlar sitelerdir. Knight online gb siteleri konusunda oyuncuların aradığı en önemli kriterler genellikle, en uygun fiyat, hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş oluyor. Siz kullanıcılarımıza daima bunları sunmayı hedefleyerek kolaylıkla GB alım satım yapmanızı sağlıyoruz. Sitemizde güvenli alışveriş ortamı sağlamak ve müşteri memnuniyeti bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Size sunduğumuz imkanlar ise şu şekilde listelenebilir;


 • 7/24 aktif teslimat ve destek ekibi
 • Kolay ve çeşitli ödeme seçenekleri
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • SSL güvencesi ve 3D Secure ile korunmakta olan güvenli alışveriş
 • En uygun fiyatlara alışveriş imkanı


Bu ve bunun gibi siz müşterilerimizi öncelikli tuttuğumuz her oyun alışverişinizde olacağı gibi, knight online gb siteleri arasında da en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Kolaylıkla her serverda en ucuz fiyata GB satın alabileceğiniz gibi, yüksek fiyatlara kasmış olduğunuz GB’leri anında tarafımıza satarak para kazanabilirsiniz.


Yeni başlayacak ya da hali hazırda oyuncu olarak, knight online güvenilir gb siteleri sizler için önemli olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz güvenli alışveriş ortamı Knight ve diğer tüm oyunlar için sağlanmıştır. 


Knight Online GB Alışverişi


Oyun içerisinde yapacağınız pazar alışverişleri için ihtiyacınız olan GB’yi, farm ile elde edebileceğiniz gibi satın alarak da edinebilirsiniz. Satın alacağınız GB için güvenilir site, hemen teslimat ve uygun fiyat gibi faktörler göz önünde bulundurarak tercih yapacaksınız. Bu gibi durumlarda DNZ Game size daima bu hizmetleri sunmaya özen gösterecektir.


Knight online GB fiyatları her sunucu ve anlık olarak değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden knight online güncel gb fiyatları ve 7/24 anında teslim güvencesi ile sizleri bekliyor.


Sitemizde uygun fiyatlara GB satın alabileceğiniz gibi knight online gb satış imkanını da sizlere sunmaktadır. Farm yaparak elde etmiş olduğunuz GB’leri, USKO serverları için anında bize satarak para kazanabilirsiniz. SteamKO serverlarında satmak istediğiniz GB’leri, Pazar alanında ilana koyarak satışını yapabilirsiniz.


Knight Online Server Gold bar Fiyatları


Knight Online GB satışı yapan birçok site mevcuttur. GB alım satım işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek adına bu siteler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 


Güvenli alışverişin yanında kullanıcıların öncelikli aradığı kriterler arasında yer alan bir diğeri ise uygun fiyatlar olacaktır. Bu siteler arasında yer alan DNZ Game, sağladığı güvenli alışverişin yanında her serverde uygun fiyatlara GB satışı ve siz kullanıcılarımızı memnun edecek alım fiyatları ile sizi bekliyor. Oyuncuların uygun fiyatlara satın almak istediği knight online en ucuz gb sitesi DNZ Game daima hizmetinizde.


USKO serverlarında bizim tarafımızdan satışı gerçekleşen GB’leri en ucuz fiyatlara, 7/24 teslimat ile anında satın alabilirsiniz. Sitemizde daima güncel kalan knight online server gb fiyatları yanında, yine pazar kısmında yer alan SteamKo GB satışlarını kullanıcılarımızdan uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.


Knight Online Destan GB


Sitemizde GB satışı olan USKO serverlarından biri Destan’dır. Her server için satışı olan GB, en çok talep gören sunucu öncelikli olarak Destan olarak adlandırılabilir. Destan sunucusunda oynuyor ve GB alımı yapacaksanız, knight online destan gb ürününden dilediğiniz miktar kadarını sipariş verebilirsiniz


Anlık olarak değişiklik gösterebilen knight online destan gb fiyatları diğer sitelere kıyasla en ucuz fiyatlara sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz GB miktarını yazarak, siparişinizi başlatabilirsiniz.


Knight online gb destan siparişiniz sonrasında 7/24 anında oyun içerisinde belirlemiş olduğunuz karaktere teslimat noktası 3. Server Folk Bank çevresinde teslim edilir.Knight Online Vega GB


Popüler ve yeni sayılacak sunuculardan biri olan Vega’da GB alım ve satım için oldukça ilgi gören serverlardan birisi. Sitemizden knight online vega gb satın alabilirsiniz. Satın alım sonrasında anında oyun içerisinden karakterinize teslim edilecektir.


En uygun knight online vega gb fiyatları ve anında teslimat seçeneği ile DNZ Game ekibi daima hizmetinizde olacaktır. Gold bar siparişiniz ardından size belirlenen teslimat noktasından hemen nickini vermiş olduğunuz karakterinize teslim edilir.


Knight online vega sunucusunda GB alım satım dışında, item satışı da gerçekleştirmeniz mümkündür. Güvenilir pazarcılarında yer aldığı item sayfasından Vega serverını filtreleyerek ihtiyacınız olan itemi de satın alabilirsiniz.


Knight Online Gordion GB


Gold bar satışı olan tüm server arasında bir diğeri de Gordion olarak belirtilebilir. Knight online gordion gb satışında diğer tüm serverlarda olduğu gibi daima güncel tutulan fiyatlarda, en uygun fiyatı kullanıcılarımıza sunuyoruz.


Knight Online Olympia GB


Knight Online GB alışverişi yapabileceğiniz serverlarından biri de Olympia’dır. Yeni server Altar, Vega ve Sirius kadar olmasa da diğer serverlar kadar oyuncu sayısı bulunan sunucuda GB alımı yapabildiğiniz gibi satışını da yapabilirsiniz.


Diğer gold bar satış sitelerine kıyasla uygun fiyatlara bulabileceğiniz knight online olympia gb satın alımınızın ardından anında tarafınıza teslim edilir.


Knight Online Rosetta GB


Gold bar alış ve satış yapabileceğiniz DNZ Game üzerinden uygun fiyatlı knight online rosetta gb satın alabilirsiniz. Rosetta serverında oynadığınız sürece oyun alışverişlerinizi gerçekleştireceğiniz GB, anında teslim güvencesi ile sizlerle olacak.


Oyun içerisinde ihtiyacınıza bağlı olarak miktar belirleyerek satın alabileceğiniz GB, en güncel fiyatlarla sizi bekliyor.


Knight Online Diez GB


Usko sunucuları arasında yer alan Diez için alışverişlerinizi güvenle yapmanız için aracı olarak sitemiz 7 gün 24 saat hizmetinizde. Sitemizde knight online diez gb satın alıp, satış yapabileceğiniz gibi item pazarı üzerinden item alışverişi imkanı da sunmaktadır.Knight Online GB Satış


Oyun içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için oyun içi paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Karakterinizi geliştirmek, oyun içi alışverişleriniz, item alma ihtiyacınız gibi faktörler bunu tercih etmenize yol açabilir.


Bunun yanında hali hazırda oynamış olduğunuz ve kazanç elde ettiğiniz karakterinizle GB satışı yapmanız mümkündür. Oyunda kasmış olduğunuz Gold barların satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Emeğinizi paraya dönüştürmek istediğinizde knight online gb satma yolunu tercih edebilirsiniz.


Her serverda farm yaparak elde etmiş olduğunuz GB satışını sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Knight online gb alan siteler arasında yer alan DNZ Game, 7/24 satış gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Diğer sitelere kıyasla daha yüksek fiyatlara GB satışı yaparak, anında hesabınıza aktarılan para ile ister site içerisinde alışveriş yapabilir, isterseniz belirlemiş olduğunuz banka hesabınıza parayı talep edebilirsiniz.


Tüm serverlarda bize satış gerçekleştirebildiğiniz gibi SteamKo serverlarında satmak istediğiniz GB’leri pazar kısmından ilana koyarak yapmanız mümkündür. Kullanıcıların sıklıkla merak ettiği knight online gb satmak istiyorum, nereden satış yapabilirim gibi soruları güvenli alışveriş ortamı sunan DNZ Game olarak yanıtlayabiliriz.


Knight Online GB Alış


MMORPG türünde özellikle Türkiye’de hatrı sayılır yüksek kitlesi bulunan Knight Online oyuncuları için GB büyük önem taşımaktadır. Pazar üzerinden alışveriş yapmaları için gerekli olan GB siteler üzerinden satın alınma imkanı sunmaktadır. Siteler üzerinden satışını yapabildiğiniz gibi knight online gb alış yapmanız da mümkündür.


Gold bar alım yapma seçeneğini tercih eden kullanıcıların öncelikli kriterlerinden biri knight online ucuz gb fiyatları olacaktır. Anlık olarak değişiklik gösterebilen her serverda farklı fiyatlandırmaların olduğu seçenekler arasında en ucuz fiyatları daima DNZ Game üzerinde bulabilirsiniz.


Güvenli alışveriş ortamını sizlere sağlamak için gayret ettiğimiz sitemizden, item, cash, ring ve 7/24 oyun içi teslimat imkanı ile knight online gb satın al. Birbirinden farklı ödeme seçenekleri, sürekli sizlere yardımcı olmak için çalışan canlı destek ekimiz daima hizmetinizde olacak. Gold bar sayfamızdan yapacağınız satış ve knight online gb çekme işlemleri kolaylıkla gerçekleşmektedir.