Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

Knight Online Ring

SUNUCU SEÇ

FİYAT ARALIĞI

LEVEL SEÇ

Job

Irk

Achieve

Knight Online, geliştiriciliğini Mgame Corporation ve Noah System şirketlerinin üstlendiği 2002 yılında oyuncularla buluşmuş bir MMORPG türünde oyundur. Yayıncılığını NTTGame’in yaptığı Knight Online milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Çıktığı günden bu yana aldığı güncellemeler, yenilikler ve geliştirmelerle oyuncuları bünyesinde barındırmayı başarmıştır.


Türkiye’de çok fazla oyuncu kitlesi bulunan Knight Online’da, 2021 Kasım itibariyle oynanabilir 12 server bulunur. Bu sunucular USKO ve SteamKO şeklinde ikiye ayrılır. USKO serverları Sirius, Vega, Altar, Olympia, Ares, Diez, Gordion, Destan ve Rosetta şeklindedir. SteamKO oynanabilir sunucuları ise Pathos, Cypher ve Hellsgarem şeklinde sıralanabilir.


Dilediğiniz serverda sıfırdan başlamak yerine hazır özellikler ve belirlediğiniz sınıfta karakteri, knight online cypher ring satış sayfamız üzerinden listeleyebilirsiniz. İstediğiniz server, karakter özellikleri, karakter sınıfı ve fiyatlandırma filtrelemeleri ile size göre olan ilan ile anında işlem başlatabilirsiniz.


Knight Online Karakterler


Knight Online, MMORPG türünün en çok oynananları arasında olarak, türü gereği karakter geliştirme odaklıdır. Birbirinden farklı yeteneklere sahip karakter ve sınıflara sahiptir. Oyun tarzınıza bağlı olarak karakter seçimleri de büyük önem taşımaktadır. Oyun içerisinde iki farklı ırk bulunmakta, bunlar ise Human (Elmorad),  Karus (Orc) şeklindedir. Karakter sınıfları ise beş tane olup, bunlar Warrior, Rogue, Mage, Priest ve Kurian şeklinde sıralanabilir. Her karakter sınıfının birbirinden farklı kendine özgü özellikleri bulunmaktadır.


Bahsi geçen bu karakterler hazır özellikler ile birlikte knight online cypher ring ile alınabilir. Yeniden oyuna dönüş yapmak isteyen kişilerin ya da server değişikliği gibi durumlarda sıfırdan uğraşmak yerine halihazırda geliştirilmiş ve istediğiniz özelliklere sahip karakteri edinmek tercih edilen yöntemlerdendir. 


Knight Online Cypher Ring Nedir?


Knight Online, neredeyse 20 seneyi geçkindir oynanan ve belli dengelerle oyunu güncel tutmaya devam etmektedir. Uzun süredir oynanabilir halde olan oyuna sıfırdan başlamak göz korkutan durumlardandır. Bu durumda baştan yeni bir karakter geliştirmek yerine Knight Online ring edinebilirsiniz.


Knight Online Cypher Ring, oyun içerisinde bulunan bir eşyadır. Oyununun marketi olan PUS üzerinden satın alabileceğiniz Character Seal Scroll ile karakterinizi bu eşyaya aktarabilirsiniz. Ring’e aktarmış olduğunuz knight online karakter artık trade edilebilir olacaktır. Bu sayede karakteri farklı hesaba aktarabilir ya da oyun içerisinde satışını yapabilirsiniz.


Knight Online Cypher Ring Basma Nasıl Yapılır?


Knight Online karakter satış işlemi yapabilmeniz için öncelikli olarak karakterinizi cypher ring eşyasına aktarmanız gerekmektedir. Satış yapmak dışında karakter slotunu boşaltmak adına da bu yöntem kullanılabilir. Her hesap başına serverda sahip olabileceğiniz maksimum karakter sayısı 4 tanedir. Yeni slot için bir karakterin ringe aktarılması gerekmektedir. Knight online ring basma işlemi için şu adımlar izlenmelidir;


  1. Öncelikle PUS’ta bulabileceğiniz 2800 Cash değerindeki Character Seal Scroll edinmeniz gerekiyor.
  2. Oyunda yer alan bankaya gidiyoruz.
  3. Eğer karakteri kilitlemek istiyorsak seal, ringe basmak istiyorsak unseale butonuna tıklıyoruz.
  4. Almış olduğunuz Character Seal Scroll eşyasını envanterimize sağ tıklayarak alıyoruz.
  5. İşlemi gerçekleştirdiğiniz hesapta var olan karakterler listelenecektir.
  6. Burada aktarmak istediğiniz karakteri seçip seal seçeneğine tıklıyoruz.
  7. Seçmiş olduğunuz knight online çar yüzüğe aktarılır ve işlem tamamlanır.


Bu adımlar ile ringe basmış olduğunuz karakteri oyun içerisinde trade ederek başka hesaba aktarabilirsiniz. 


Knight Online Cypher Ring Satışı


Yeniden başlayan ve oyuna geri dönmek isteyen kullanıcıların satın alma tercihi yapabildiği gibi, oyunu bırakmak isteyen ya da geliştirmiş olduğu karakterini paraya çevirmek isteyen kullanıcılar da knight online ring satış yapabilir. Birbirinden farklı özelliklerde birçok ring seçeneğini bulabileceğiniz, DNZ Game üzerinden güvenilir şekilde karakterinizin satışını da gerçekleştirebilirsiniz.


Eklemiş olduğunuz cypher ring, belirtmiş olduğunuz özelliklerle birlikte ilanlar arasında listelenir. Knight ring sayfasından ilanlar üzerinden fiyatlandırmalar yapabilir, satışı gerçekleşen ürünün parasını hemen hesabınızdan çekebilirsiniz. Knight online destan char satış yapabildiğiniz gibi her serverda gerçekleştirebileceğiniz satışlarlarla para kazanabilirsiniz.


7/24 müşteri desteği, en uygun fiyatlandırmalar, birbirinden çeşit ilan listesi ile güvenilir alışverişin adresi DNZ Game üzerinden ister knight online çar satın al istersen geliştirmiş olduğun karakterin satışını yaparak para kazan!