En Ucuz Silkroad Türkiye Gamegami Silkroad Online Türkiye 1100 Silk | DNZGame

Silkroad Online

 / 

Silkroad Türkiye Gamegami

 / 

Silkroad Online Türkiye 1100 Silk

Silkroad Online Türkiye 1100 Silk

Bölge

 • tr Bölgesi

Platform

PC Oyunları

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

MMORPG

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

0

Dijital Anahtar

Hemen Teslim

19.96

20.10

Yorumlar ( 0 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

Oylanmamış

 • Çok İyi

Oylanmamış

 • İyi

Oylanmamış

 • İdare Eder

Oylanmamış

 • Kötü

Oylanmamış

0

Puan Ortalaması

DNZGame Avatar
 • Değerlendirmeniz

Silkroad Online, Kore merkezli Joymax firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG oyunudur. ilk olarak 2004 yılında oyuncularla yalnızca Avrupa ve Doğu Asya oyuncuları ile buluşmuştur. 250 milyon oyuncuyu aşan dev MMO oyunu Silkroad Online Türkiye yayıncılığını Gamegami adlı şirket satın almıştır. 2020 yılında silkroad gamegami ile oyunculara sunuldu.

Silkroad Online, Çin ve Avrupa arasında bir hikaye ile sunulan, gerçekçi devasa bir harita ve kaliteli grafikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Çıktığı günden bu yana farklı konsept ile tüm dünya ve silkroad online türkiye oyuncularının da ilgisini çekmiştir.


Silkroad Online Türkiye

2020 yılından itibaren silkroad online gamegami yayıncılığı ile birlikte tekrar oyuncuların radarına girmeyi başardı. Türkiye şirketi yayıncılığı sayesinde, türk oyuncu kitlesinin geri dönüşleri ve talepleri daha fazla göz önünde bulundurulduğundan bırakan çoğu oyuncu dahi oyuna tekrar başladı.

Silkroad türkiye sunucularında güncellemeler ve yeniliklerin önü arkası kesilmese de temelde oynanış aynı şekildedir. Bunun yanında silkroad tr dil desteğiyle de türk oyuncuların tercih etmesinin en büyük etkenleri arasında yer alıyor.

Silkroad, alışılagelmiş MMO oyunlarından çok farklı bir konsepte sahip olarak çıkış yaptı. Temelde amacı üç meslek grubu arasında bir ticaret yarışı üzerine kuruluydu. Tüccarlar, hırsızlar ve avcılar olan bu üç meslek grubundan birinde yer alıp diğer meslek grupları ve rakiplerinizin önüne geçmeyi hedefliyorsunuz.

Silkroad Online, eski dönemlerde ipek yolu üzerinde geçen Asya bölgesi ve Avrupa bölgesinin arasında yer alan kültürel ve ekonomik ticaret savaşını konu almaktadır.


Silkroad Online Silk

Silkroad oynamak ve indirmek tamamen ücretsizdir. Oyun için bir hesap oluşturmak, oluşturduğunuz hesap ile giriş yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Silkroad Online, ücretsiz olarak oynansa da içinde ücretli içerikler bulunmaktadır.

Silkroad Online’da oyun içerisinde iki farklı para birimi bulunmaktadır. Biri oyun içerisinde yaratıklardan, etkinliklerden ya da oyun içi ticaret ile elde edebildiğiniz Gold, bir diğeri ise oyunun marketinden alışveriş yapmak istediğinizde kullanmanız gereken silkroad online silk olarak bilinmektedir.

Oyunda belli geliştirmeleri, eklentileri ve diğer ürünleri oyun içi mağazadan elde edebilirsiniz. Bu satın alımları yapmanız zorunlu olmasa da karakterinizi ve oyunda gelişimizi hızlandırmanıza olanak verir. Silkroad tr silk ile tüm bu alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Silkroad Silk, oyun içi mağazadan alınabildiği gibi güvenilir epin alışveriş sitelerinden de edinilebilir. Oyun içi satın alımda direkt hesabınıza yüklenen silk, site aracılığı ile aldığınızda kod olarak teslim edilecektir. Yüklemesini yaptıktan sonra hesabınızda görünecektir. Sitemizde güvenilir, en uygun fiyatlara, 7/24 anında teslim garantili silkroad gamegami epin satın almanız mümkündür.


Silkroad Online Türkiye Silk Fiyatları

Silkroad Online silk fiyatları oyun içerisinde standart olarak belirlenmiştir. Yayıncı firmanın belirlediği silk fiyatları alacağınız miktara göre değişiklik gösterebilmektedir. Silkroad gamegami silk fiyatları Türk oyunculara göre düzenlenmiş ve ulaşılabilir olması hedeflenmiştir.

Oyun içi silk fiyatları sabit olduğundan, oyuncular ucuz silk arayışına girmişlerdir. Kod olarak teslim almak çoğu oyuncuya daha hesaplı gelmektedir. Güvenilir epin siteleri arasında anında teslim garantili en ucuz silkroad tr silk fiyatları DNZ Game’de siz kullanıcılarımızı bekliyor. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Silkroad Silk ürünleri ise şu şekildedir;

 • Silkroad Online Türkiye 100 Silk
 • Silkroad Online Türkiye 300 Silk
 • Silkroad Online Türkiye 500 Silk
 • Silkroad Online Türkiye 750 Silk
 • Silkroad Online Türkiye 1100 Silk


Yalnızca Türkiye sunucularında geçerli olan bu ürünlerin yanında diğer Silkroad sunucuları için de ürünleri sitemizde bulmanız mümkündür.

Silkroad Online Türkiye Silk Nasıl Yüklenir?

Yalnızca Türkiye serverlarında geçerlidir.

1-silkroad.gamegami.com sitesine giriş yapınız.

2- Hesabımıza giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan “Silk Yükle” butonuna tıklayınız.

3- Açılan sayfada “Epin Yükleme” kısmını seçiyoruz.

4- Size teslim edilen epin ve seri no kodlarını sırasıyla giriyoruz.

5- Recaptcha onaylaması sonrası “Yükle” butonuna tıklayarak, yükleme işlemini tamamlıyoruz.

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz