Rise Online World | DNZGame
Rise Online World

Rise Online World

Belirtilmemiş
PC Oyunları MMORPG

Rise Online World Hakkında

Türkiye'nin ilk yerli MMORPG olma özelliğini taşıyan Rise Online World Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen ve milli gururumuz olan bir oyundur. Rise Online 23 Nisan 2021 tarihinde alfa sürümüyle sektöre giriş yapmış ve 29 Ekim 2021 tarihinde de kapalı beta testlerine başlamıştır. Son olarak 15 Nisan 2022’de tüm oyun severler için sunucularını aktif etmiştir. Sunucuları tamamen aktif edildikten sonra günümüze kadar birçok oyuncu tarafından çok sevilmiş ve oynanmaya da devam edilmiştir. Bu oyunda Protean ve Lunaskar adı verilen iki ırkın birbirleriyle olan üstünlük mücadelesinin anlatılmaktadır. Rise Online oyununda Warrior, Rogue, Mage ve Priest adıyla 4 ayrı sınıf/jop bulunmaktadır. Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve güncellemeleri takip etmek için Rise Online forum adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için Rise online indir ve bilgisayarına kur. Oyun içinde mağaza bulunmakta olup en uygun fiyatlarla istediğin ürünü satın alabileceğini unutma.

Oyuna başladığınız anda bulunduğunuz bölge Dorion olacaktır. Bu bölgede NPC’lerden ilk seviyelerden itibaren size verilen görevleri yapmanız ve karşılığında da seviye atlamanız için gereken exp’yi almanız gerekmektedir. Karakterinizi 85. seviyeye yükseltmek için bu görevleri tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı haritalarda bulunan yaratık kesme partilerine girerek seviye atlayabilirsiniz. Karakterinizin seviyesini yükseltmeden de oyun içinde coin kazanabilir, henüz ilk seviyelerde bu meslekleri icra ederek elde ettiğiniz Rise Online item adı verilen eşyaları pazarda diğer oyunculara satabilirsiniz. Bu meslekler:


• Ağaç kesmek
• Madencilik yapmak
• Taş ocağı toplayıcılığı
• Arkeoloji
• Balıkçılık
• Meyve, sebze gibi ürünlerin toplayıcılığı
• Avcılık
• Şifalı bitkileri toplamak

İlk seviyelerde bu meslekleri yaparak elde edeceğiniz itemleri satmak size sermaye kazandırmaya yarayacağı gibi diğer oyuncuların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yapacağınız mesleklerin seviyesini de yükseltebilirsiniz. Seviyesini yükselttiğiniz mesleğiniz ile oyunda kullanabileceğiniz takı, silah, zırh ve bazı özel karışım iksirler gibi bazı eşyaları da elde edebilirsiniz.

 

Günlük Zindanlar

Rise Online’da 2 farklı zindan bulunmakta ve bu zindanlara günlük giriş yapılabilmektedir. Bu zindanların isimleri Solo Zindan ve Grup Zindanı’dır. Solo Zindan için 55.seviyeden itibaren yalnız olarak girebileceğinizi ve günlük giriş hakkınızın 2 olduğunuzu belirtmek isteriz. Solo zindanda karakteriniz için exp kazanıp son yaratık olan boss‘tan da şansa bağlı olarak nadir item’ler kazanabilirsiniz. Grup zindanı ise 63.seviyeden itibaren giriş yapabileceğiniz ve 8 kişilik olan ortak biz zindandır. Burada da aynı şekilde exp kazanıp item alabilirsiniz. Birbirine benzeyen bu iki zindanın farkı ise grup zindanında kazanabileceğiniz itemlerin daha değerli oluşudur.


Rise Online World Upgrade (Eşya Yükseltme) Sistemi


Oyun içinde savaşlarda kullanabileceğiniz silah ve zırh elde edebileceğiniz imkânlar vardır. Bunlar için oyunda yaratık kesebilir, görev yapabilir veya meslek seviyenizi yükseltebilirsiniz. Bu eşyaları dorion’da bulunan NPC‘den yükseltebilirsiniz.

 

Rise Online World Savaş Haritaları


Karşı ırkların birbiri ile savaşabileceği en bilinen yaygın harita oyun içinde sürekli açık olan Death Valley haritasıdır. Bu haritada yaratık keserek değerli itemler elde edebilirsiniz. Gün içinde belirli saatlerde açılan etkinliklerde de karşı ırkla savaşma imkânınız sağlayan diğer biri Crystal Fortress etkinliğidir. Bu etkinlikte 8 vs 8 olacak şekilde iki ırktan da oyuncular bir haritada birleşir ve birbirleriyle savaşarak sayı toplamaya çalışırlar. 50. sayıya ilk ulaşan takım savaşı kazanır ve savaş ganimeti olarak gold chest kazanır. Kaybeden takım ise teselli ödülü olarak wooden chest kazanır.


Battle Points (Savaş Puanları) Kazanmak


Oyundaki haritalarda karşı ırka üstünlük kurup galip gelerek kazandığınız her savaştan battle points kazanırsınız. Bu battle points‘ler sizin ve klanınızın yükselmesi için önemli olduğu gibi, belirli bir noktadan sonra prestijinizi de yükseltmeye yarayacaktır.


Çok kısa bir süre geçmesine rağmen şimdiden MMORPG dünyasında büyük ses getirmiş olan Rise Online World oyununda yetkili satıcı olduğunuzu belirtmekten gurur duymaktayız. Sitemiz üzerinden alacağınız her Rise Online Cash/Premium, Rise Online Goldbar ve Rise Online item gibi ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Rise Online World SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Aldığım cash/premium hesabımı banlatır mı?

  Hayır. DNZGame Rise Online Yetkili satıcısıdır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 • Rise Online GoldBar teslimatı nasıl yapılır?

  Dorion - 4 Bank Fiona / Protean Gate Arkası. Trade ile teslim edilmektedir.

 • GB, İtem ve Hesap satışlarımda ödememi nasıl alabilirim?

  Rise Online GB, Rise Online İtem, Rise Online Hesap satışlarınızda işlem tamamlandığı an ödemeniz bakiyenize çekilebilir olarak yansır, istediğiniz zaman çekim talebi oluşturabilir veya harcayabilirsiniz.

Rise Online World Etiketler

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz