PUBG Mobile Global 189 UC

PUBG Mobile

 / 

HIZLI ID YÜKLEME (GLOBAL)

 / 

PUBG Mobile Global 180 UC

PUBG Mobile Global 180 UC

KORE Sunucuları hariç tüm sunucularda geçerlidir.

Bölge

Platform

PC Oyunları,Mobil Oyunlar

Geliştirici

PUBG CORP

Yayıncı

Infinity Games

Tür

Aksiyon,FPS

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

ID-GIFT

5-15 dakika

2.64

Yorumlar ( 1 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

DNZGame Avatar
 • Değerlendirmeniz

İlk olarak 2017 senesinde oyuncularla buluşan PUBG, çıktığı sene oyun dünyasında çığır açmayı başarmıştır. Battle royale türünde en popüler oyun haline gelen PUBG, bu türün öncülerinden sayılabilir. Bluehole firmasının geliştiriciliği ve yayıncılığını yaptığı PUBG, PC’de çıkmasının bir sene sonrasında mobil platformlara çıkışını gerçekleştirdi. PUBG Mobile adı ile oyuncularla buluşan oyun, milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başarmıştır. Çıkışından bu yana çok kısa sayılabilecek süre zarfında çok fazla oyuncuyu bünyesinde barındırmayı başarmıştır. PC’de yakaladığı popülariteyi, mobil cihazlara ulaşım kolaylığı sayesinde daha da fazla artırmıştır. Battle royale oyun türünün öncüleri sayılan PUBG Mobile, belli aralıklarla oyuna gelen sezon sıfırlamaları ile oyuncuların deneyimlerini artırmayı hedefliyor. Her yeni sezon farklı tema ve birçok yeniliklerle pubg mobile royale pass ile oyuncuları oyunda tutmayı başarıyor. Her sezonla gelen yenilik ve ödülleri edinmek için ücretsiz pass ile gelen görev dizinini tamamlamanız gerekmektedir. Elite pass ve Royale Pass olarak sunulan ücretli içeriklerle ise daha güzel ödüller edinmeniz mümkündür. Oyun içerisinden pubg mobile royale pass satın al ya da elite pass edin hemen birbirinden güzel sezon ödüllerini edinme şansı yakala! Tüm sezon ödülleri tek seferlik edinebileceğiniz ve oyunda prestijinizi artırmaya yarayacağından oyuncuların sıklıkla merak ettiği sorulardan bazıları ise royale pass kaç uc? elite pass kaç uc? olabiliyor. Oyun içerisinde yüklemiş olduğunuz oyun para birimi UC uzun adıyla Unknown Cash ile alınabiliyor. Pubg mobile royale pass fiyat oyun içerisinde 360 UC’ye edinelebiliyorken, daha uygun fiyata DNZ Game üzerinden satın alabilirsiniz.


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?


Battle Royale türünün öncülerinden sayılabilecek PUBG, mobil platformlarda da yanı deneyimi sunmayı hedeflemiştir. Tüm bu türde olan oyunlarda olduğu gibi, her yeni bir oyun başlangıcında karakterimiz ile sıfırdan, seçtiğimiz bir haritada oyuna başlıyoruz. Haritada belli yerleri gezerek karakterimiz için zırh, silah, sağlık, çantaları ve mermi gibi ekipmanlar toplayarak, haritada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Edindiğimiz ekipmanlarla rakiplerimizi alt etmeye gayret ettiğimiz gibi, biz de onları elemeye çalışıyoruz. Birbirinden farklı modlara da sahip olan PUBG Mobile, tek başına mücadele edildiği gibi gruplar halide de bu mücadelede yerinizi alabilirsiniz. Temel amacı hayatta kalmaya çalışmak olan oyuna zaman zaman farklı modlar eklenebiliyor. Bu modlarda da amaç aynı olsa da kimi zaman rakiplerimiz değişebiliyor. Oyunda sahip olabileceğiniz farklı öğeler bulunmaktadır. Bunlar oyun sezonlarında farklılık gösteren ödüller, mağazada sabit yer alan farklı geliştirmeler pubg mobile uc kullanarak edinilebilir. Bu öğeler rekabeti etkilemeden, yalnızca kozmetik olarak oyun deneyimizi artırmayı hedeflemiştir. Pubg mobil uc diğer adıyla Unknown Cash, uygun fiyatlara DNZ Game üzerinden satın alarak hesabınıza yüklemesini yapabilirsiniz. Almış olduğunuz UC’leri oyun içi mağazasında karakterinizi özelleştirmek, oyunlarda rakiplerinizin önüne geçerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


PUBG Mobile UC Nedir?


Pubg Mobile rekabete dayalı bir oyun olup, her seferinde sıfırdan başlayarak rakiplerinizi alt etmeniz gerekmektedir. Oyun rekabette eşitsizliği önlemek adına karakteri geliştirmeye yarayan hiçbir öğeyi bünyesinde barındırmamaktadır. Oyun içerisinde yer alan mağazadan yalnızca kozmetik ürünler edinebilirsiniz. Mağaza üzerinde alışveriş yapmanız için ise oyunun para birimi olarak bildiğimiz UC’ye sahip olmanız gerekmektedir. Pubg mobil uc alma işlemini oyun içerisinden yapabildiğiniz gibi, epin siteleri üzerinden de alabilirsiniz. Pubg mobile UC ile mağazadan dilediğin kostüm, silah skini ve diğer öğelerden edinebilirsiniz. Her sezon birbirinden farklı temaya ve ödüllere sahip olan Royale Pass ya da Elite Pass’i de yine mağaza üzerinden uc ile hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Sezonun bitmesiyle edinmiş olduğunuz sezon biletleri sıfırlanır, yeni sezon ile birlikte tekrar alınması gerekmektedir. Pubg mobile uc satın al ve hemen hesabına yükleyerek dilediğin gibi harcamaya başla!


Pubg Mobile UC Nereden Alınır?


Pubg Mobile oyununda karakterinizi özelleştirmek, sezonlarda gelen ödülleri edinebilmek adına UC sahibi olmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde pubg mobile uc alma yöntemini tercih edebileceğiniz gibi, epin siteleri üzerinden daha uygun ve indirimli fiyatlara da satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden alacağınız uc’leri, hesabınıza yüklemesini yaptıktan sonra kullanabiliyorken, oyun içi alımlarınızda hesabınıza anında tanımlanır. Oyun içerisinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan uc ikonu üzerinden satın alabileceğiniz miktarları görüntüleyebilirsiniz. Almak istediğiniz miktarı seçerek, kredi kartı ya da Google play bakiyesi ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Pubg mobil uc satın al sayfasında bu şekilde işleminizi tamamlayabilir, hesabınıza geçen satın almış uc ile oyun mağazasında dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Pubg mobile UC satın alma yönteminden bir diğeri ise epin sitesi üzerinden satın almaktır. Site üzerinden satın aldığınız takdirde satın almış olduğunuz pubg mobil uc kod olarak size teslim edilmektedir ve yüklemesini yaptıktan sonra hesabınıza aktarılır. DNZ Game sitesinde hemen teslim garantili, farklı ödeme seçenekleri ile pubg mobile uc indirimli fiyatlara sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinden satın alım yapmaya karar verdiğiniz zaman kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz ödeme yöntemleri ise şu şekildedir: Kredi kartı Banka Kartı Havale ve EFT İninal Papara Anında hesabınıza geçecek, düşük komisyon oranları ile bakiye yükleyebilir, pubg mobile uc ucuz fiyatlara anında satın alabilirsiniz.


Pubg Mobile Unknown Cash Fiyatları


Pubg Mobile UC, oyun deneyiminizi kişileştirmeniz ve oyundan daha zevk almanızı sağlayacak öğeleri almanızı sağlar. Sezon ödülleri ve sınırlı öğeleri de oyunda size prestij sağlıyor. Oyun deneyimini artırmak adına bu öğeleri edinmek için oyuncuların merak ettiği en öncelikli pubg mobil uc fiyatları olabiliyor. Farklı görünüme sahip olabilmek, karakterinizi kişiselleştirmek için almak istediğiniz ürünler oyun mağazasında farklı fiyatlandırılabilir. Almak istediğiniz uc miktarı ve oyun geliştiricisinin belirlemiş olduğu pubg mobile uc fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. Satın alabileceğiniz uc miktarları ise aşağıda listelenen şeklindedir. Pubg Mobile Royale Pass Pubg Mobile Elite Pass Pubg Mobile 60 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 325 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 660 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 1800 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 3850 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 8100 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 690 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 4000 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 8400 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 28 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 55 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 83 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 285 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 620 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 1575 UC (Unknown Cash) Pubg Mobile 3350 UC (Unknown Cash) Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz pubg mobil uc kodları yükleme sonrasında hesabınıza aktarılır. 7/24 otomatik olarak, anında teslim edilen pubg mobile uc epin kodu ve oyuncu ID ile midasbuy sitesi üzerinden yüklenir.


Pubg Mobile UC Yükleme


Oyuna yeni başlamış mağazadan alışveriş yapmak isteyen ya da oyun içi alışverişi ilk defa yapacak oyuncuların UC edinmeleri gerekmektedir. Pubg uc satın alma işlemini oyun içerisinden direkt gerçekleştirmeniz halinde otomatik olarak hesabınıza tanımlanmış olacaktır. Diğer bir yöntem olarak epin sitesi üzerinden alma kararı aldıysanız, DNZ Game anında teslimat ve pubg mobil uc ucuz fiyatlara tercih edebileceğiniz adresten biridir. Satın aldıktan sonra size pubg mobil uc kodu teslim edilecektir. Satın almış olduğunuz kodun yükleme aşamaları farklılık göstermektedir. Teslim almış olduğunuz kodun yükleme işlemini tamamlamadan otomatik olarak hesabınıza eklenmeyecektir. Pubg mobile uc midasbuy sitesi üzerinden aktif ederek hesabınızda görüntüleyebilirsiniz. Yükleme aşamalarını sizler için listelemeden önce pubg mobil uc yükleme işlemini tamamlamanız için ihtiyacınız olan oyuncu id koduna nasıl ulaşabileceğinizi sırasıyla anlatalım. Öncelikle mobil uygulama ya da kullandığımız emülatör üzerinden hesabımıza giriş yapıyoruz. Profil fotoğrafımız ve oyuncu ismimizin yazdığı kısma tıklıyoruz. “ID” yazısının yanında yer alan numaralar sizin oyuncu id’nizdir. Sağ tarafında yer alan kopyalama kısayolu ya da manuel olarak yazarak elde edebilirsiniz. Daha önce de size belirttiğimiz gibi kodların yükleme aşamaları değişiklik gösterebilir. Pubg mobile uc yükleme işlemine öncelikle www.midasbuy.com (nofollow) adresine girmemiz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz miktara bağlı olarak, pubg mobile uc kodu epin veya razer kodu olarak iki şekilde teslim edilebilir. Öncelikli olarak size teslim edilen kod, harf ve sayılardan oluşmuş şekilde ise; Midasbuy sitesine giriyoruz. Üyeliğimize giriş yapıyoruz, eğer üye değilsek de üye oluyoruz. Sağ üst tarafta yer alan bayrak simgesinden “Türkiye” bayrağını seçiyoruz. PUBG Mobile görseline tıklayıp devam ediyoruz. Sayfada yer alan ‘Epin’ kısmına tıklıyoruz. Oyuncu ID numaranızı giriyoruz. Teslim edilen harf ve sayıdan oluşan epin kodunu yazıyoruz. ‘OK’ butonuna tıklayarak, yükleme işlemini tamamlıyoruz. Bu bahsi geçen yükleme adımları tercihe bağlı olarak değişiklik göstermemektedir. Bu yöntemler sizlerin satın almış olduğu kodların miktarları ve kod şekline bağlı olarak iki farklı yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Pubg mobil uc kodu yükle yöntemlerinden bir diğeri ise, kod size Razer Gold pin olarak teslim edildiğinde izlenmesi gereken aşamaları kapsıyor. Razer Gold pin olarak teslim edilen UC kodu, iki kod ve yalnızca sayılardan oluşmaktadır. Bu şekilde teslim edilen kod yüklemesi ise şu şekilde yapılmaktadır; Midasbuy adresine gidiyoruz. Giriş yapıyoruz, üye değilsek üye oluyoruz. Sağ üst kısımda yer alan bayrak ikonuna tıklıyoruz ve karakterimizin olduğu serverda yer alan bayrağı seçiyoruz. PUBG Mobile görseline tıklayın. “Satın Al” kısmına tıklıyoruz. Oyuncu id’nizi girerek işleme devam ediyoruz. ‘Razer Gold Pin’ butonuna tıklayın. Satın aldığını UC miktarını seçerek ‘Şimdi Öde’ butonuna tıklayın. Yönlendirilen sayfada ‘Serial Number’ kısmına teslim edilen kodlardan kısa olanı, ‘PIN’ kısmına ise uzun olan kodu yapıştırın. ‘Ben robot değilim’ doğrulamasını yaparak ‘Next’ butonuna tıkladıktan sonra yükleme işlemi tamamlanır. Yükleme aşamaları tamamlandığı zaman oyuna girerek, hesabınıza eklendiğini görüntüleyebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi DNZ Game’de 7/24 otomatik teslimat garantisi, pubg mobile ucuz uc fiyatları sizleri bekliyor. Pubg Mobile’da karakterinizi dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz, mağaza üzerinden kask, kostüm, geliştirmeler alabileceğiniz uc kodları ihtiyacınız olan her şeye ulaşmanızı kolaylaştırır. Sezon sıfırlamaları ile gelen Royale Pass, Elite Pass ve süreli etkinlikler ile edinebileceğiniz birçok Pubg skinleri için pubg mobil ucuz uc satın alabilirsiniz Sitemizde hemen teslim garantili, pubg mobile uc en ucuz fiyatlara sizler için listeleniyor. Farklı ödeme yöntemleri, bakiye yükleme kolaylığı ve müşteri desteğimiz ile daima siz kullanıcılarımızı memnun etmeyi hedefliyoruz. Siz kullanıcılarımıza daima güvenilir bir alışveriş ortamı sunmaya özen gösterdiğimiz gibi 3D Secure güvenli ödeme ve SSL sertifikası ile korunmaktadır. Siparişiniz sonrasında, otomatik teslim edilen kodun yüklemesini gerçekleştirerek, oyun içi mağazada dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar gibi pubg mobile uc satın al ucuz fiyata gibi bir arayışa girdiyseniz eğer, DNZ Game sizlerin daima hizmetinde olacaktır.

 

PUBG Mobile Hızlı Global ID Yükleme

1- Siparişinizi tamamlandıktan sonra ID numaranızı bize chat vasıtası ile iletin.

2- Yazmış olduğunuz ID numarasına PUBG Mobile UC yüklemesi çok kısa sürede yapılacaktır.

 

Yanlış iletilen ID lerden sitemiz sorumlu değildir.

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz