Knight Online Cash ve Premium Satın Al, Hemen Teslim

Knight Online

 / 

Knight Online Cash ve Premium

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

1

Yorumlar ( 1 )

Knight Online Mgame ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan bir Güney Kore merkezli MMORPG oyunudur. Oyun ilk olarak 2002 yılının haziran ayında demo beta sürümünün sunucularını açmış ve günümüze kadar popülerliğini korumuştur. Dünyanın farklı ülkelerinde milyonlarca oyuncuya sahip olmakla beraber genel olarak ücretsiz oynanmaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek için Knight online forum sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu eşsiz MMORPG oyununu oynamak için hemen Knight online indir ve oynamaya başla!


Knight Online Sistem Gereksinimleri


Knight Online, günümüze kadar aktif olan ve eski sistemler ile geliştirilen bir oyun olduğundan, şu an oyunu oynamak için gereken sistem gereksinimleri de oldukça düşüktür.


• İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10. sürümlerine sahip olmanız gerekmektedir.
• RAM: 512 MB RAM,
• Ekran Kartı: Dahili ekran kartı
• İşlemci: Pentium 3 600MHz
• Depoloma: 2 GB Boş Alan


Knight Online Nasıl Oynanır?


Knight online tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur. MMORPG oyunlarına alışık olan oyuncular için oynanması kolay olan oyun, alışık olmayanlar için zor olabilmektedir. Oyuna başladığınızda karakterinizin tüm görevlerini yaparak seviye atlatmalı, görevlerden elde ettiğiniz takı ve kıyafet ödülleri ile karakterinizin gücünü yükseltmeniz gerekmektedir. Her seviye atladığınızda yetenek puanlarınızı dağıtarak yeni yetenekler açmalı ve yaratıklara karşı daha güçlü olmak için bu yetenekleri kullanmalısınız. Oyundaki birçok haritaya veya oyundaki etkinliklere girebilmek için çeşitli seviye kısıtları bulunmaktadır. Bazı bölgelere erişebilmek ve bazı etkinliklere giriş yapabilmek için belirtilen seviyenin üstünde olmanız gerekmektedir.


Knight online oyununda Human veya Org ırklarından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Level sistemi mevcut olduğundan canavarları keserek exp kasar ve bu explerle de level atlarsınız. Oyunun en can alıcı noktası olan pk sınıfları (Andream, Base ve Cz) bulunmaktadır. Andream 59 level üstünde, Base 69 level üstünde ve Cz her levelde girebileceğiniz sınıftır. Oyunda Asas, Mage, Warrior ve Priest olmak üzere 4 karakter bulunmaktadır. Oyunun asıl amacı ise seçmiş olduğunuz karakterin özellikleri uygun knight online item yapmaktadır. Bu sayede oyunda güçlü olabilir veya itemlerinizi pazarda satarak kazanç elde edebilirsiniz.


Knight Online Karakterleri


1. Warrior: Yetenek puanlarının dağılımına göre Warrior ve Berserker Warrior (Tank Warrior) olarak isimlendirilir. Standart Warrior karakterleri genel olarak atağa ve saldırıya odaklanırken, Berserker Warrior ise bazı yetenekleri sayesinde birkaç konuda daha avantajlı konumdadır.
2. Asas(Rogue): Rogue, yetenek puanlarının dağılımına göre Archer (Okçu) ve Assassin (Suikastçi) olarak isimlendirilir. Archer karakteri isminden de anlaşılacağı gibi ok ve yay kullanır, bazı yetenekleri rakibi yavaşlatır, dondurur ya da manasını siler. Assassin ise genellikle görünmezlik yeteneği ile ön plana çıkar.
3. Mage: Mage, yetenek puanlarının dağılımına göre Fire Mage, Ice Mage ve Lightning (LR) Mage olarak isimlendirilir. Fire Mage karakterinde ateş yetenekleri, Ice Mage karakterinde buz yetenekleri ve Lightning Mage karakterinde ise yıldırım yetenekleri bulunur. Ateş yetenekleri belirli bir süre hasar verirken, buz yetenekleri rakibi yavaşlatır ve yıldırım yetenekleri ise tamamen kilitler.
4. Priest: Priest, yetenek puanlarının dağılımına göre Healer, Buffer ve Debuffer olarak isimlendirilir. Healer karakterinde can doldurma ve yenilemeye yetenekleri açıktır. Buffer karakterinde buff, yani güçlendirici yetenekler açıktır; bu yetenekler, kendinizin ya da kendi ırkınızdan bir başkasının canını, defansını ve büyülere karşı dayanıklılığını artırmaktadır. Debuffer karakterinde ise Buffer’ın tam tersi olarak can, defans ve dayanıklılık veren yetenekler değil, bu yetenekleri silen yetenekler bulunmaktadır. Yani, Debuffer, karşı ırkta yer alan buff’ları siler ve düşmanı güçsüz, etkisiz ve çaresiz bırakır.

Knight Online Serverları


Knight online oyununda şu an güncel olarak 8 server bulunmaktadır. Bu serverlardan 4 tanesi yeni açılmış olmakla beraber 3 ü ise eski serverların birleşiminden oluşmakta ve bilinen en eski server Destan günümüze kadar ayakta kalmayı başarmıştır. Knight online server isimleri; Zero, Pandora, Agartha, Felis, Destan, Oreads, Dryads ve Minark’tır.

Oyuncular tarafından sevilen ve günümüze kadar da popüler kitlesini kaybetmeyen Knight Online oyununda Knight online cash, Knight online Premium, Knight online gb ve Knight online item ihtiyaçlarınızı DNZGame’den güvenle satın alabilirsiniz.

Knight Online Cash ve Premium Nasıl Yüklenir?

 

Siteden Yükleme İşlemi

1- www.nttgame.com adresine gidiniz.

2- Knight Online hesabınıza giriş yapın.

3- Üst kısımda yer alan “Npoints” seçeneğine tıklayınız.

4- Daha sonra Npoints yükleme kısmını açın.

5- Açılan sayfada “ESN” seçeneğini seçin.

6- Satın almış olduğunuz kodu buraya yapıştırıp, yükleme işlemini tamamlıyoruz.

 

Oyun İçerisinden Yükleme İşlemi

1- Knight Online oyununa giriş yapın.

2- Sol altta yer alan "P" butonuna basarak Power Up Store açın.

3- “Recharge N Points” seçeneğine tıklayın.

4- Tekrar ID ve şifreniz ile giriş yapınız.

5- Daha sonra Prepaid Card "ESN" kısmını seçin.

6- “Please enter NTT ESN code here” kısmına satın almış olduğunuz kodu yapıştırın.

STEAM SERVERLARI İÇİN BU KODLAR GEÇERLİ DEĞİLDİR.

 

Herhangi bir epin, alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez veya iade edilemez.

avatar
 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz