Google Play | DNZGame
Google Play

Google Play

Google Play
Mobil Oyunlar,Google (Android) Belirtilmemiş

Google Play Hakkında

Android cihazlarda kullanabildiğimiz Google Play Store, tüm mobil cihazlarda kullanılabilen uygulamalara ulaşmamızı sağlar. Mobil telefon ve tabletlerde erişmek istediğimiz tüm uygulamalara, Play Store mağazasından kolayca ulaşabilirsiniz. Android telefonlarda indirebileceğiniz her uygulamaya ulaşabildiğiniz mağazada ücretli ve ücretsiz birçok içerik bulunmaktadır.

 

Play Store’da edinmek istediğiniz ücretli uygulamalar ve ücretli içerikler için birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden en çok tercih edilen google play hediye kodu ile bakiye yüklemek olarak söylenebilir.

 

Ücretli uygulamaları, uygulama içinde var olan ücretli içerikleri ve oyun içerisinde ücretli öğeleri edinebileceğiniz tüm ürünlere google play gift card ile bakiye yüklemesi yaparak satın alabilirsiniz.

 

Google hesabınızda ödeme yöntemi olarak tercih edebileceğiniz hediye kartları sizlere kod olarak teslim edilmektedir. Sizler yüklemesini yaptıktan sonra kullanılabilir hale gelecek. TL, USD ve EUR olarak üç farklı çeşit ürünler bulunmaktadır. Satın almış olduğunuz kodlar satın aldığınız mağaza kullanımına göre yüklenebilmektedir. Yani USD kodu satın aldığınızda Türkiye mağazasında geçerli hesabınıza yükleme yapamazsınız.

 

Şimdi DNZ Game üzerinden en uygun fiyatlara, hemen teslim google play hediye kartı satın alabilirsiniz.

Google Play SIKÇA SORULAN SORULAR

Google Play Etiketler

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz