Black Desert Acoin Satın Al, Uygun Fiyatlarla Anında Teslim

Black Desert Online

 / 

Black Desert Online Acoin

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

4

Yorumlar ( 4 )

Black Desert Online oyunu yapımcısı ve geliştiricisi Pearl Abyss olan bir MMORPG oyunudur. Orijinal olarak 2015 yılında Microsoft Windows platformu için piyasaya çıkan bu oyun çok oyunculu olarak oynanır ve rol yapma oyunudur. Oyun bazı ülkelerde ücretsiz olarak oynansa da genellikle İngilizce sürümleri satın alınıp oynanmaktadır. Oyunun hem mobil versiyonunda hem de PC versiyonunda 0 Türkçe dil desteği mevcuttur.

Genellikle görev üzerine gelişmeye odaklı olan bu tür oyunlarda Black Desert oyununda da görevlere çok fazla önem verilir. Çiftlikler ve şehirler gibi görev bölgeleri binaları ve işçileri destekleyebilecek arazilere sahiptir. Binalar oyun içerisinde kiralanır ve işçiler işe alınır. İşçileri işe almak oyuncuların kaynaklarını kendisinin elde etme çabasından kurtarır. İşçiler ürün ve gıda maddelerini kendi başlarına üretirler. Böylece oyuncular kendi enerjilerinden tasarruf ederler. Oyunda bunun gibi farklı bir sürü detay bulunmaktadır.

Alışılmış MMORPG türünden biraz daha farklı olan bu oyun sandbox adı verilen oyun türüne ait unsurları da içeriğinde bulundurmaktadır. BDO içerisinde seçimlerinize bağlı olarak yarattığınız karakter ile koskoca bir evreni keşfedebilirsiniz. Dövüş sistemi açısından hızlı bir yapıda olmasının yanı sıra düşmana çok sağlam hasarlar verebileceğiniz yetenek kombinasyonları da mevcuttur. En güzel özelliklerinden biri de binek üzerinde savaşabilmenizdir. Seçtiğiniz atları ve filleri bineğiniz haline getirebilirsiniz. Fakat bineklerinizin bakılması ve ilgilenilmesi gerekmektedir.

Oyundaki atmosferin canlı bir yapıda olması oyunculara farklı etkiler bırakmaktadır. Böylelikle iklim döngülerindeki değişiklikler karakterinizin de ruh halinde değişimlere sebebiyet verir. Hatta bu değişiklikler ile bazı etkinliklerin tetiklendiğini de görebilirsiniz.

Çadırlardan saraylara kadar çeşitli evler görebileceğiniz bu oyunda dilediğiniz evde yaşayabilir ve istediğiniz gibi yaşadığınız evi dekore edebilirsiniz. Yaşayacağınız bu ev için oyun karakterlerini işe alabilir onlara günlük ev işi görevleri verebilirsiniz. Böylece evinizi kendi kurallarınızla yönetebilirsiniz.

Black Desert Online oyununda Savaşçı, Okçu, Sahireler ve Vahşi sınıfı gibi çeşitli karakter sınıfları bulunmaktadır. Yetenek sistemlerinin de bulunduğu bu oyunda düşmana karşı savaşabileceğiniz üstünlük yetenekleri elde edebilirsiniz. Bu muhteşem oyuna katılmak istiyorsanız hemen black desert indir ve oynamaya başla!

Black Desert Online Acoin Nedir?

Black Desert Online oyununda oyun içerisinde kullanılan para birimine Black Desert Acoin adı verilmektedir. Acoinleri hesabınıza yükleyebilir ve inci satın alabilirsiniz. Bu inciler ile oyun içerisinde dolaşan petler, karakterlere kıyafetler gibi ürünler satın alabilirsiniz. Böylelikle gelişmeniz daha hızlı olacaktır.

Bdo acoin almak isteyen oyuncular sitemizden siparişlerini verebilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz acoin’ler ve fiyatları şu şekildedir:

BDO 55 acoin: 5.20 TL
BDO 110 acoin: 10.50 TL
BDO 220 acoin: 21.00 TL
BDO 550 acoin: 51.50 TL
BDO 1100 acoin: 103 TL
BDO 2200 acoin: 210 TL
BDO 3300 acoin: 312 TL
BDO 5500 acoin: 520 TL

Black Desert oyununda alışveriş yapabilmek ve karakterinizi özelleştirip rakiplerinizin önüne geçebilmek için sitemizde acoin satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde veya diğer platformlara göre en uygun fiyatları sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu fırsatı kaçırma ve en uygun fiyatta acoin almak için DNZGame’den alışverişini tamamla!

Black Desert Acoin Nasıl Yüklenir?

1-www.tr.playblackdesert.com adresine gidiniz.

2- Black Desert Online hesabınıza giriş yapın.

3- "Mağaza" sekmesinin altında yer alan "Acoin Yükle" butonuna tıklayınız.

4- Açılan sayfada satın almış olduğunuz Acoin miktarını seçin.

5- Ödeme yöntemlerinden tıklayıp, ileri butonuna basınız.

6- Karşımıza çıkan sayfada 16 haneli kodu yapıştırarak, “Tamam” butonuna tıklayınız.

Bu kodlar yalnızca Türkiye’de kullanılabilir.Herhangi bir epin, alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez veya iade edilemez.

avatar
 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz