Oyun içi alışverişin güvenli adresi
www.dnzgame.com

Goldbar ve Epin Siparişleri 7/24 Anında Teslimat

Alıcılar ve Satıcılar ‘0’ Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında

Knight Online Itemlerinde sınırsız seçenek

DNZ Game Destekle

DNZ Game Destekle (Donate, Bağış) Nedir?


Türkiye’nin en güvenilir oyun alışveriş platformu DNZ Game sayesinde, siz kullanıcılarımızın sevdiği ve desteklemek istediği yayıncıya ulaşmasını kolaylaştıran bir sistemdir. Sevdiğiniz yayıncıya donate atmak DNZ Game ile oldukça kolay. Desteklemek istediğiniz yayıncının sayfasına girerek dilediğiniz tutarı yayıncıya gönderebilir, yayıncıya iletmek istediğiniz mesajı da ekleyebilirsiniz.


7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek ekibi ve kaliteli hizmet önceliğimiz ile daima kullanıcımızın yanındayız. Dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak hemen bakiye yükleyerek, desteklemek isteğiniz yayıncıya bağış atabilirsiniz.


DNZ Game’de Yayıncı Nasıl Olunur?


Sevdiğiniz yayıncıyı destekleyebildiğiniz gibi DNZ Game’de yayıncı olmak da oldukça kolay. İzleyicilerinizin sizi desteklemesi için sitemiz üzerinden yayıncılık başvurusu yapabilir, belirlediğiniz şartlar ile donate alabilirsiniz.

Yayıncı olmak için hemen başvuru yap!DİKKAT:
Yayıncı profil resmi ile “Hesabım” sayfasında “Profil Görseli” aynıdır. Yayıncı resminizi belirlemek için lütfen hesabım sayfasından ekleme yapınız.

 1. Öncelikle açılan sayfadan “Yayıncı Linki” kısmına twitch linkinizi yapıştırın.  (Örn: twitch.tv/dnzgamecom gibi)

 2. Daha sonrasında “Yayıncı Nicki” kısmına kullandığınız Twitch nickinizi yazınız. (Örn: DNZGame gibi)

 3. Destek adresi kısmı DNZ Game’de oluşacak URL’sinin nasıl gözükeceğini belirlediğiniz kısımdır. (Örn:dnzgame.com/destekle/dnzgamecom gibi)

 4. Sizi kullanıcıların destekleyebileceği minimum bağış miktarını “Asgari Bağış Tutarı” kısmından belirleyerek başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz.

 5. “Devam et” butonu sonrasında Streamlabs ile eşleştirme yapmanız gerekmektedir. “Streamlabs ile eşleştirme yap” butonuna tıkladıktan sonra Streamlabs sayfasına yönlendirileceksiniz.

 6. Twitch hesabınıza giriş yapıp, “Twitch hesabımı yetkilendir.” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

 7. Başvurunuzu tamamlamanız ardından sosyal medya linklerinizi de yayıncı sayfanıza ekleyebilirsiniz.


DNZ Game kısa süre içerisinde başvurunuzu onaylayacaktır. Onay sonrasında donate linkinizi Twitch panelinize ekleyerek, izleyicilerinizin size kolaylıkla bağış atmasını sağlayabilirsiniz.DNZ Game Yayıncı başvurusu yapmadan önce lütfen aşağıda yazılı maddeleri dikkatlice okuyunuz!


 • Donate linki aldıktan sonra, yayınlarınızda logomuzu kullanmanız halinde sizlerden kesinti yapılmayacaktır. Logolarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  \"dnz
 • Logolarımızı kullanmamanız haline ise yapılan bağışlarda %3 komisyon kesinti yapılacaktır.

 • Yayıncılar bağışlarının toplamı 50 TL olduğunda nakite çevirme işlemi yapabilir.

 • Yayıncının yayın yapmış olduğu platform kuralları ve yayıncılık ilkelerini ihlal etmeleri durumunda yayıncının aktif linkini kaldırma hakkı DNZ Game’e aittir.

 • DNZ Game Yayıncı sistemine ait haklarını önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Yayıncılar tüm kabul koşullarını sağlamış olsalar dahi bağış sistemine kabul edip ya da etmemek DNZ Game sitesinin kendi inisiyatifindedir.