PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? | DNZGame

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Haberleri

25.04.2023 21:25

Dünya çapında en çok değerlendirilen online oyunlar içerisinde olan PUBG Mobile güncellemeleri ile birlikte her yaşa ve gruba oyunu oynama fırsatı sunmaktadır. Oyunseverlerin bazı merak ettiği veya nasıl yapıldığını bilmediği hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en çok karşımıza çıkan oyuncuların nasıl yapılacağını merak ettiği PUBG Mobile isim değiştirme konusunudur. Birden fazla yöntemi olan bu konuyu tüm detayları ile sizler için PUBG Mobile Haberler bölümümüzde anlattık…

 

Yeni bir PUBG Mobile hesabı açtığınızda, oyun içi takma ad yani nick name seçmeniz gerekiyor. Oyuncular, belirledikleri takma ismi bir kere seçebilmekte ve bir süre oyuna bu isimle oyuna devam etme mecburiyetindedir. Bundan dolayı dikkatli seçim yapmak çok önemli bir mecburiyettir. Fakat birçok oyuncu çok kez isim değiştirmek istemektedir. Bunun en başlı sebebi ise oyuncuların katımış olduğu klanların isim tagı belirlemesidir. Bir diğer sebep ise bazı turnuvalarda isim birliği oluşturma isteğidir. Peki, PUBG Mobile’da isim nasıl değiştirilir?

 

PUBG Mobile İsim Değiştirme


PUBG Mobile’da isim değiştirebilmek için öncelikle isim değiştirme kartına sahip olmanız gerekmektedir. Bu kart envanterinizde yoksa etkinliklerden, sandıklardan veya PUBG Mobile uc satın alarak sahip olabilirsiniz.

• PUBG Mobile oyununa giriş yapın

• Envanter bölümüne tıklayın

• Envanterde isim değiştirme kartına tıklayın

• Belirlediğiniz yeni ismi yazıp tamamlayın

 

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Nasıl Satın Alınır?


Oyuncuların bazılarında etkinliklerden veya sandıklardan kazanılan isim değiştirme kartı hali hazırda bulunmaktadır. Eğer envanterinizde isim değiştirme kartı bulunmuyorsa satın almanız gerekmektedir.

 

Mağazada bulunan diğer bölümüne tıklamalısınız. İsim yenileme kartını 180 Uc karşılığında satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra isim yenileme kartınız envantere gelecektir. Artık işlemleri sırayla gerçekleştirerek isminizi değiştirebilirsiniz. Bu kartı yalnızca bir kere kullanabileceksiniz o yüzden yeniden isim seçerken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

PUBG Mobile oyununda merak edilen en popüler soruyu PUBG Mobile Haberler bölümünde sizler için yanıtladık. Hemen PUBG Mobile uc satın al ve ihtiyacın olan isim değiştirme kartına sahip ol. En uygun PUBG Mobile uc fiyatları DNZGame’de! Anında ve 7/24 hizmet garantisiyle!

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  0 müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz