Metin2 İtem Nedir? Alım Satım Yaparak Yang ve Won Kazanma | DNZGame
Metin2 İtem Nedir? Alım Satım Yaparak Yang ve Won Kazanma
Metin2 İtem Nedir? Alım Satım Yaparak Yang ve Won Kazanma

Metin2 İtem Nedir? Alım Satım Yaparak Yang ve Won Kazanma

Metin2 Haberleri

25.04.2023 21:11

2005 yılının Mart ayında oyuncularla buluşan ve hala popülerliğini koruyan Metin2, MMORPG türünün en sevilen oyunlarından biri olmayı başardı. Başlangıçta 4 farklı karakter ile çıkışını gerçekleştiren oyunda günümüzde 5 oynanabilir karakter bulunmaktadır. Her karakter farklı özellikler ve itemlere sahiptir.

Metin2 Karakterleri


Metin2’de oynanabilir karakter sınıfları beş adettir. Her karakterin 5. seviye sonrasında açılan yetenekleri de Lycan dışında 2 farklı grup şeklinde karşımıza çıkıyor. Metin2 item yani karakterlerin kullanabileceği silahlar, zırhlar ve başlıklar karakter sınıflarına göre değişiklik gösteriyor. Oyunda güncel oynanabilir karakter sınıfları aşağıda yer aldığı gibidir;

 

 • Savaşçı
 • Ninja
 • Sura
 • Şaman
 • Lycan

 

metin2 karakterler


Listelediğimiz bu karakter sınıflarını Lycan harici, kadın ya da erkek olarak seçebiliyoruz. Yetenekleri ise Savaşçı sınıfı için Bedensel ve Zihinsel, Ninja sınıfı için Yakın ve Uzak, Sura sınıfı için Büyülü silah ve Kara büyü, Şaman sınıfı için Ejderha gücü ve İyileştirmeci şeklinde iki farklı seçenekte seçilebiliyor. Lycan için ise tek seçenek olup İçgüdü adında yetenek setine sahip olur.


Metin2 İtem


MMORPG oyunların temel amacı olan karakter gelişimi için sahip olduğunuz karakterin, itemleri büyük önem taşır. Bu itemler oyun içerisinde kendiniz tarfından düşürülüp, istediğiniz özelliklere sahip olması sağlanabildiği gibi pazar aracılığı ile metin2 item alım satım yaparak da elde edilebiliyor.

 

metin2 itemHer karakterin farklı silah ve zırh setlerine sahip olması dışında oyun içerisinde sahip olunan bu itemlerin (+) oranları, efsunları da büyük önem taşıyor. Karakterinizin leveline göre sahip olması gereken zırh ve silahın (+) oranı yanında, oynama stilinize bağlı olarak efsunlar da önemli bir faktör haline gelmiş durumda. Bu aşamalar büyük uğraş ve şans gerektirdiğinden, hali hazırda istediğiniz gibi itemleri oyun içi pazarlar aracılığı ile metin2 item satın alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.Metin2 İtem Fiyatları


Metin2’de karakterinize, leveli ve oynanış şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilecek efsun seçenekleri ile item edinmeniz gerekmektedir. Metin2’de item artı basma işlemi ve efsun denk getirmek şansınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Artı basma işlemi için oyun parası olan yang ve çeşitli nadirlikte olan oyun içi malzemelere, efsun basmak için ise nesne market üzerinden edinmeniz gereken Efsun nesnesi, Kutsama küresi gibi birçok öğeye ihtiyacınız vardır.

Bu kadar para ve emek sonrasında başarısız olma ihtimalini de göz önünde bulundurarak, oyun içi pazarlardan metin2 item al seçeneği çoğu oyuncu tarafından tercih edilen bir seçenektir. Hali hazırda ihtiyacınız olan (+) oranına ve efsunlara sahip olan itemleri yang ve won ile satın alarak edinebilirsiniz.

 

metin2 pazar

Bu durumda kullanıcıların merak ettiği ilk soru ise satın alacağı metin2 item fiyatları olabiliyor. Metin2’de item fiyatları nadirlik, artı oranları ve sahip olduğu efsunlara göre değişiklik gösterebilir. Bu fiyatlandırmalarda karakter sınıfı da büyük önem taşımaktadır. Daha çok tercih edilen karakter sınıfının itemleri daha pahalı fiyatlara bulunabiliyorken, az tercih edilen karakterlerin nadirliği bakılmaksızın çok uygun fiyatlara da alınabiliyor.

Güvenli alışverişin adresi DNZ Game üzerinden indirimli metin2 ep satın alabilir, oyunda elde edip geliştirdiğiniz itemleri pazar aracılığı ile satarak won ya da yang elde edebilirsiniz. Metin2 item satış ve alımı pazarlardan yaparak karakterinizi hızla geliştirmek için ihtiyacınız olan oyun parasını elde edebilirsiniz.

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Kolay ve güvenli ödeme yöntemiyle tek tıkla alışverişini tamamla!

 • HIZLI TESLİMAT

  HIZLI TESLİMAT

  Tüm alışverişlerinizde 7/24 otomatik, hızlı teslimat garantisi!

 • UYGUN FİYAT

  UYGUN FİYAT

  En uygun ve güncel fiyat fırsatları hizmetinizde!

 • MEMNUNİYET

  MEMNUNİYET

  Maximum müşteri memnuniyeti ile iyi alışverişler dileriz